https://telegram.me/empireoflies

بیماری پدر بهانه ای برای آزادی متهم امنیتی !

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سال گذشته در راستای مقابله دستگاه های اطلاعاتی با برخی از نفوذی های دشمن چند نفر از خبرنگاران و دست اندرکاران برخی از نشریات در داخل کشور دستگیر شدند و چند روز پیش احکام زندان آنها صادر شد.

از همان روز اول بعد از دستگیری این افراد در ایران تلویزیون و رادیو بی بی سی فارسی به شدت پیگیر اخبار دستگیری این افراد بود و به صورت مداوم در خصوص این افراد در برنامه های مختلف بحث و تبادل نظر می شد حتی فردای این دستگیری ها مسعود بهنود از کارمندان بی بی سی که سابقه دراز در جاسوسی برای دستگاه های اطلاعاتی دولت های بیگانه دارد سراسیمه در بخش خبر تلویزیون بی بی سی ظاهر شد و این افراد را گناه کار توصیف نمود در حالی که هنوز اتهامی از طرف دستگاه های زیر ربط اعلام نشده بود.

ولی بعد از چند هفته بر اثر اتفاقاتی که افتاد مشخص شد این دستگیری ها دقیقا به هدف خورده است و سرپل نفوذ دشمن در میان مطبوعات ایران نشانه رفته است . سایت های جرس و روز آنلاین که از عمده ترین سایت های ضد انقلاب در داخل کشور بودند به صورت ناگهانی تعطیل شدند و هیچ دلیلی برای تعطیلی آنها ذکر نشد.

در این میان سایت روز آنلاین از اهمیت بیشتری در بین ضد انقلاب برخوردار بود. هوشنگ اسدی یکی از افرادی بود که در مدیریت و تحریریه این سایت مشغول بود.یکی از اعضای هیئت مدیره‌ی این سایت هوشنگ اسدی از همکاران ساواک و اعضای حزب توده است. اسدی که همانند همسرش (نوشابه‌امیری) دارای تحصیلات روزنامه‌نگاری است در اوایل انقلاب با روزنامه‌ی کیهان همکاری کرده و رابط کیهان با گروه‌های سیاسی بوده است. بعدها به روزنامه آفتاب رفته و پس از تعطیلی آن با روزنامه مردم که از نشریات حزب توده محسوب می‌شد به همکاری می‌پردازد. هم‌چنین در دهه هفتاد به‌عنوان سردبیر مجله گزارش فیلم فعالیت کرده و پس از توقیف آن در سال ۱۳۸۲ به همراه همسرش به پاریس می‌رود.و بعد از چند سال سایت روز آنلاین را با همکاری چند تن از ضد انقلاب تاسیس می کند که نهایتا با دستگیری عوامل شان این سایت هم تعطیل می شود اسدی که خود را دوست و همراه یهودیان می‌داند‌، آرزوی آن را دارد تا روزی همانند دوران جوانیش بتواند در ایران به شراب‌فروشی برود و با دوستان یهودی و ارمنی‌اش به می‌گساری بپردازد!

یکی از دستگیر شدگان حلقه نفوذ در ایران برادر هوشنگ اسدی است که داوود اسدی نام دارد. بنا بر گفته های مقامات مسئول وی در پوشش یک شرکت خصوصی بازرگانی در ایران وظیفه ارتباط گیری با خبرنگاران ایرانی و رد وبدل کردن پول های پرداخت شده توسط سرویس های بیگانه با  نفوذی های داخل کشور را داشته .

اما در این میان بی بی سی فارسی به دلیل این که این افراد را بی گناه جلوه دهد با پدر این دو برادر گفتگو کرده و از قول وی نوشته که کسی نیست تا از این پدر پیر بیمار مراقبت کند بنابراین پسرش داوود باید آزاد شود!!!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme