https://telegram.me/empireoflies

بیانیه‌بازی منافقین

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تجمع سالانه سرکردگان و اعضای گروهک تروریستی منافقین در تاریخ ۲۳ خرداد ماه ۱۳۹۴ (۱۳ ژوئن ۲۰۱۵) با حمایت و مجوز دولت فرانسه در شهر پاریس برگزار می‌شود.

این تجمع به مناسب گرامی‌داشت آغاز اقدامات تروریستی فرقه رجوی در سال ۱۳۶۰ که موجب به‌شهادت رسیدن بیش از ۱۷ هزار مرد، زن و کودک ایرانی در سالهای پس از آن شد، برگزار شود. همچنین گرامی‌داشت اغتشاشات پس از انتخابات سال ۸۸ که موجب خسارات مادی و معنوی بسیاری به کشور شد نیز یکی دیگر از دلایل برگزاری تجمع مذکور است.

گروهک تروریستی منافقین که طی دوماه گذشته نتوانسته توجه مردم ایران را به نمایش تجمع پاریس جلب نماید و دست به دامان حمایت تعدادی لابی غربی-عربی خود شده تا با نام آنان برای نمایش آتی خود تبلیغ نماید، در روزهای اخیر به ترفند جدیدی روی آورده و آن صدور بیانیه جعلی از سوی اقشار مختلف مردم ایران در شهرهای مختلف است.

عوامل رسانه‌ای فرقه رجوی با توجه به انزوا و انزجار روزافزونی که از سوی مردم ایران نصیب‌شان شده، تلاش کردند کمبود تمام عیار پایگاه اجتماعی در ایران را با بیانیه‌های جعلی برطرف کنند. برای اینکار بیانیه‌هایی به اسم دانشجویان، کارگران و اقشار مختلف مردم شهرهای مختلف کشور تولید و در رسانه‌های خود منتشر می‌کنند.

منافقین در خارج از ایران و حتی در بین اپوزسیون جمهوری اسلامی نیز جایگاهی ندارد که در تجمعات سالیانه این گروهک ترویستی نیز اکثراً پناهجویان آسیایی و افریقایی که نیازمند وعده‌ای غذای رایگان هستند، به عنوان مردم ایران در این تجمعات شرکت می‌کنند و بدون اینکه شناختی از سوابق منافقین داشته باشند، تصاویر سرکردگان فرقه رجوی را در دست می‌گیرند.

حامیان سیاه‌پوست منافقین!

حامیان سیاه‌پوست منافقین!

«مریم قجر عضدانلو (رجوی)» هنوز از شگردهای کهنه و شکست‌خورده سالهای گذشته خود درس نگرفته و کماکان می‌خواهد با اینگونه بیانیه‌بازی‌ها نیروهای خود را سرگرم کند. غافل از اینکه این بازیها دیگر جایی در بین مردم ایران ندارد.

این زن متوهم که سال‌هاست در آرزوی رسیدن به ریاست جمهوری شب را صبح می‌کند، در چند روز گذشته به اسم مردم کرمانشاه، دانشجویان قم، جوانان تهران و خانواده زندانیان سیاسی و … بیانیه صادر کرده و از طرف آنان از تجمع پاریس حمایت کرده، در حالی که روح این افراد نیز از بیانیه‌های مذکور خبردار نبوده است!

اعضای فرقه رجوی به‌ویژه سرکردگان آن باید بدانند که دیگر دوران فریبکاری آنها گذشته است و این آرزو را به گور خواهید برد که مردم ایران از آنان حمایت کنند. منافقین به دلیل خیانت آشکار به مردم ایران و همکاری با پلیدترین جنایتکاران و صهیونیسم جهانی و پیش از آن با صدام و آل‌سعود، منفور تاریخ و ملت ایران هستند.

البته بعید است منافقین از حقایق درس عبرت بگیرند و احتمالا هرچه به تاریخ ۲۳ خرداد و زمان برگزاری نمایش تبلیغاتی منافقین در پاریس نزدیک می‌شویم این تحرکات و داستان‌سرایی‌ها نیز بیشتر خواهد شد، اما گویا گروهک تروریستی منافقین فراموش کرده که اگر قرار بود اینگونه نمایش‌ها جواب دهد، در سال‌های گذشته جواب می‌داد و به نتیجه می‌رسید.

در ذیل تصاویر برخی از بیانیه‌های جعلی گروهک تروریستی منافقین به نام اقشار مختلف مردم ایران که در سایت این گروهک منتشر شده، آمده است:

تصویر از وب‌سایت گروهک تروریستی منافقین

تصویر از وب‌سایت گروهک تروریستی منافقین

تصویر از وب‌سایت گروهک تروریستی منافقین

تصویر از وب‌سایت گروهک تروریستی منافقین

تصویر از وب‌سایت گروهک تروریستی منافقین

تصویر از وب‌سایت گروهک تروریستی منافقین

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. هزاران لعنت بر این منافقین خبیث

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme