https://telegram.me/empireoflies

بیانیه‌ای برای مظلوم‌نمایی یک متهم امنیتی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بر اساس گفته رسانه‌های اپوزسیون، در روزهای گذشته تعدادی از زنان وابسته به گروه منحله «ملی-مذهبی» با ارسال نامه‌ای به «آیت‌الله صادق آملی لاریجانی» رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران، ضمن مظلوم‌نمایی درباره وضعیت «نرگس محمدی» که به دلیل جرایم امنیتی در زندان بسر می‌برد، خواستار آزادی وی شدند.

در این نامه که توسط افرادی مانند «زری عطایی»، «اعظم طالقانی»، «زهره سحابی»، «دره سحابی»، «طاهره طالقانی»، «مینو مرتاضی» و «فیروزه صابر» با میانگین سن بالای ۶۰ سال امضا شده است، نوشته شده: “نرگس محمدی از جمله مادران دربندی است که سابقه زندان دارد و فضای زندان موجب تشدید بیماری او شده است …”

امضاکنندگان نامه مذکور از رئیس قوه قضاییه ایران خواستند تا برای جلوگیری از آنچه “خطر جانی احتمالی” نامیدند، «نرگس محمدی» را آزاد کنند.

این نامه سرگشاده به‌طور گسترده در بین رسانه‌های بیگانه و اپوزسیون منتشر شده است.

حقیقت این است که هیاهوی رسانه‌های اپوزسیون پس از بازداشت هر یک از عناصر داخلی خود، به امری عادی تبدیل شده است.

رسانه‌های وابسته به غرب و اپوزسیون جمهوری اسلامی همواره خبرهای مربوط به بازداشت متهمان امنیتی را با شیوه‌های مختلف منتشر کرده و سعی می‌کنند وجهه آنها را تطهیر کنند.

رسانه‌های اپوزسیون معمولاً پس از دستگیری هر متهم امنیتی و جاسوسی (مانند مورد اخیر)، به‌صورت زنجیره‌ای خبر از بیماری یا عدم دسترسی فرد بازداشت‌شده به خدمات درمانی را به‌دروغ منتشر کرده و ادعا می‌کنند که نیروهای امنیتی و زندانبانان، داروهای ضروری (عمدتاً قلب!) را در اختیار فرد زندانی قرار نمی‌دهند.

همچنین رسانه‌های اپوزسیون و بیگانه برای مظلوم‌نمایی وجهه عوامل بازداشتی داخلی خود، با مطرح کردن دوری آنها از فرزندانشان، سعی می‌کنند با ایجاد فضایی عاطفی، فشارهای رسانه‌ای گسترده‌ای را علیه جمهوری اسلامی ایجاد کرده و مدعی شوند که مسئولان امنیتی ایران حتی اجازه دیدار فرزندان زندانیان با آنها را نمی‌دهند. در این میان گفت‌وگو با همسر، پدر، مادر و فرزند یا یکی از اعضای خانواده فرد بازداشتی نیز چاشنی این خبرها می‌شود.

در این مصاحبه‌ها عموما باید گفته شود که “وضعیت جسمی فرد مذکور در شرایط وخیمی قرار دارد و اگر داروهایشان را به‌موقع نخورد با خطرات جدی مواجه می‌شوند”. این درحالی است که فرد بازداشتی تا روز قبل از بازداشت به صورت شبانه‌روز در تمام برنامه‌ها و محافل رسانه‌ای، خانگی و غیرخانگی ضدانقلاب شرکت کرده و هر شب خیلی سرحال و خوشحال عکس‌های سلفی و یادگاری خود را در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کرد!

هر چند بازی نخ‌نمای رسانه‌های اپوزسیون و عوامل داخلی آنها دیگر مضحک و خنده‌دار شده، اما به نظر می‌رسد هنوز از ساختار منظم خبرپراکنی علیه جمهوری اسلامی ایران خارج نشده است.

«نرگس محمدی» از فعالان فتنه ۸۸ که مشغول سیاه‌نمایی علیه وضعیت حقوق بشر در ایران بود ،پس از مدت‌ها اقدامات شبانه‌روزی علیه نظام اسلامی و امنیت ملی کشورمان و ارتباط با عوامل کشورهای بیگانه، چند ماه پیش دستگیر و به زندان برده شد. پس از این دستگیری بود که رسانه‌های معاند به همراه «تقی رحمانی» همسر فراری «نرگس محمدی» داستان تکراری بیماری، دارو، قرص و دوری از فرزندان و … را پیاده‌سازی کرده و آن را تاکنون ادامه داده‌اند و در این راه به‌ویژه در فضای مجازی کمپین‌های مختلفی ایجاد کرده و بیانیه‌های متعددی صادر کرده‌اند.

به‌نظر می‌رسد که ضروری است تا دستگاه‌های ذی‌ربط و امنیتی ضمن برخورد با عوامل صادرکننده اینگونه بیانیه‌ها، این موضوع را بررسی کنند که اینچنین افرادی با چه سازمان‌ها، اماکن و افرادی در ارتباط هستند و با چه اهدافی اینگونه بیانیه‌ها را صادر می‌کنند، تا در صورت لزوم با آنها برخورد قانونی شده و جلوی حمایت از متهمان امنیتی گرفته شود.

انتهای پیام/

بر اساس گفته رسانه‌های اپوزسیون، در روزهای گذشته تعدادی از زنان وابسته به گروه منحله «ملی-مذهبی» با ارسال نامه‌ای به «آیت‌الله صادق آملی لاریجانی» رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران، ضمن مظلوم‌نمایی درباره وضعیت «نرگس محمدی» که به دلیل جرایم امنیتی در زندان بسر می‌برد، خواستار آزادی وی شدند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme