https://telegram.me/empireoflies

انتشار بیانات رهبر انقلاب به زبان اسپانیولی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رئیس موسسه فرهنگی اندیشه شرق از انتشار موضوعی فرمایشات رهبر انقلاب از ابتدای ولایت ایشان تاکنون برای انتشار به زبان اسپانیولی در کشورهای امریکای لاتین خبر داد.

حجهلاسلام والمسلمین ربانی، از انتشار مجموعه فرمایشات رهبر انقلاب از ابتدای ولایت ایشان تا امروز در قالب موضوعی به زبان اسپانیولی خبر داد و گفت: عمده این فرمایشات در پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری وجود دارد و ما قرار است آنها را به صورت کتابچه‌های موضوعی منتشر کنیم. برای نمونه موضوعاتی از قبیل پیام‌هایی که ایشان برای حج فرستاده‌اند، بحث‌هایشان در حوزه فرهنگ، سیاست و …

ربانی همچنین با اشاره به بازخورد و میزان استقبال از این آثار در کشورهای اسپانیولی زبان گفت: در نمایشگاه‌هایی که در این کشورها برگزار می‌شود و ما نیز حضور داریم معمولاً قرآن در درجه نخست استقبال است. همچنین کتاب‌هایی با موضوعات زن در اسلام، حکومت اسلامی، ولایت فقیه، داعش، تروریسم و … در مقام‌های بعدی استقبال قرار دارند.در مجموع البته کتاب‌های مرتبط با رهبر انقلاب یا فرمایشات و منویات ایشان نیز بسیار مورد استقبال قرار می‌‌گیرد.

وی ادامه داد: گاهی مواردی پیش می‌آید که ما خود نیز تعجب می‌کنیم برای نمونه چندی پیش ما نامه امام علی(ع) به مالک اشتر را به زبان اسپانیولی ترجمه و منتشر کردیم. پس از توزیع در کشورهای اسپانیولی زبان متوجه شدیم که آنها خود این کتاب‌ را برای همه نمایندگان مجلس و وزرا در آمریکای لاتین ارسال کرده است.

انتهای پیام/تسنیم

رئیس موسسه فرهنگی اندیشه شرق از انتشار موضوعی فرمایشات رهبر انقلاب از ابتدای ولایت ایشان تاکنون برای انتشار به زبان اسپانیولی در کشورهای امریکای لاتین خبر داد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme