https://telegram.me/empireoflies

بکتاش خمسه‌پور؛ سلطنت‌طلبی در رادیو آمریکایی فردا !

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از صفحه فیسبوک مزدوران، بکتاش خمسه‌پور با نام اصلی بهرام ایرانمند، فرزند مختار و متولد ۲۹ تیرماه ۱۳۴۴ است. وی در سال‌های اخیر دین خود را به زرتشتی تغییر داد.

او دوران تحصیلات متوسطه را در دبیرستان شهرآرا تهران گذراند. وی در روزهای نخست پس از وقوع انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ به انگلیس مهاجرت کرد و در دانشگاه بیروم به تحصیلات خود ادامه داد. به گفته خودش، نامبرده اکنون به زبان‌های انگلیسی و سوئدی مسلط است.

بکتاش خمسه‌پور در سال ۱۳۶۱ به لس‌آنجلس رفت. وی از سال ۶۲ تا سال ۶۷ با رادیو امید همکاری کرد و تا فروردین ۷۰ در تلویزیون ایرانیان (IRTV) گوینده خبر بود. بکتاش از سال ۷۳ در تلویزیون ایرانا (IRANA) واقع در سوئد به عنوان کارگردان مشغول به کار شد و تا فروردین ۷۶ در این شبکه ماند. وی سپس در آبان ۷۷ به استخدام رادیو فردا درآمد و از نخستین افرادی بود که در این رادیوی آمریکایی مشغول به کار شد و تاکنون نیز در این رادیو حضور دارد.

بکتاش به همراه همسر و خواهر همسرش (فیروزه) و کیان معین معنوی (یکی دیگر از عوامل رادیو فردا و برادر همسر بکتاش) به عنوان تعدادی از عناصر دارای تفکرات سلطنت‌طلبانه در خارج از کشور هستند و در بسیاری از تظاهرات چند نفره این گونه گروهک‌های خارج‌‌شین مشارکت فعال دارند.

خواهر همسر وی به گفته اغلب سلطنت‌طلبان در تمام این تظاهرات‌های چند نفره حضور داشته و به واسطه خوش خدمتی‌هایش پول‌های خوب از رضا ربع پهولی دریافت کرده است!.

بکتاش خمسه‌پور علاوه بر فعالیت در گروهک سلطنت‌طلبان ، وابستگی به گروهک منافقین را هم به ننگ‌های خود افزوده است. بکتاش علاقه بسیاری به فعالیت در بین سلطنت‌طلبان داشت اما سلطنت‌طلبان روی وی حساب باز نمی‌کردند زیرا معتقد بودند وی توانایی و شعور کار سیاسی را ندارد!.

بکتاش در تاریخ ۷ دی ۱۳۷۳ و هنگامی که در گوتنبرگ آلمان به سر می‌برد از زنی صاحب پسری به نام اشکان شد. فرزندی که هیچ وقت ایران را ندید و با پرونده سیاه پدرش، بعید است بتواند ایران را از نزدیک ببیند.

همان‌طور که گفته شد، برادر همسر وی (کیان معین معنوی) نیز در رادیو فردا مشغول به کار است و این نشان می‌دهد که خاندان سلطنت‌طلب در رادیو فردا نیز حضور فعالی دارند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme