https://telegram.me/empireoflies

بچه ها کنار خیابان‌ رابطه جنسی نداشته باشید حواس رانندگان پرت می شود! +عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغتریه مو گوستاوسن (Terje Moe Gustavsen)، وزیر سابق وزیر حمل و نقل نروژ که اکنون در سمت مدیر اداره راه است از دانش‌آموزان دبیرستانی خواسته است که در زمان برگزاری جشن پایان سال مدارس در کنار خیابان‌ها و میدان‌ها رابطه جنسی برقرار نکنند.

به طور سنتی، دانش آموزان دبیرستان‌های نروژ در پایان سال تحصیلی در جشن «روس (Russ)» شرکت می‌کنند. این مراسم از روز ۲۰ آوریل تا ۱۷ می که روز ملی نروژ است در سراسر این کشور برگزار می‌شود. این جشن با نوشیدن مشروبات الکلی سنگین، مهمانی و گاها رفتارهایی برخلاف «عرف» جامعه همراه است.

تریه مو گوستاوسن معتقد است که دیدن صحنه رابطه جنسی نوجوانان در کنار خیابان‌ها و میادان‌ها، حتی دورافتاده و متروکه، ممکن است رانندگان را دچار «شگفت‌زدگی بیش از حد» کرده و حواس آنان را از جاده و اصول رانندگی پرت کند.

وی با تاکید بر اینکه جشن روس باید اوقات خوشی را برای دانش‌آموزان به همراه داشته باشد، از آنان خواست تا با رعایت این مساله از بروز خطرات احتمالی و وقوع حوادثی که رانندگان را تهدید می‌کند، بکاهند.

به نظر تبعات فرهنگی و اجتماعی این ناهنجاری بسیار تلخ تر و درازمدت تر از خسارت های رانندگی باشد اما از آنجا که بشر سکولار ضرر مالی برایش مهمتر از معضلات انسانی است لذا این مساله بیشتر به چشمش می آید.

انتهای متن/ جام

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  تریه مو گوستاوسن (Terje Moe Gustavsen)، وزیر سابق وزیر حمل و نقل نروژ که اکنون در سمت مدیر اداره راه است از دانش‌آموزان دبیرستانی خواسته است که در زمان برگزاری جشن پایان سال مدارس در کنار خیابان‌ها و میدان‌ها رابطه جنسی برقرار نکنند. به طور سنتی، دانش …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme