https://telegram.me/empireoflies

«بوسه‌های یواشکی»؛ پروژه جدید معصی علی‌نژاد!

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، معصی (مسیح) علی‌نژاد خبرنگار ضدانقلاب و مدیر کمپین ضدفرهنگی و ضددینی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» که پس از انجام ماموریت خود با همکاری رسانه‌های غربی و سرویس جاسوسی انگلیس MI6، برای زندگی با دوست‌پسرش یعنی کامبیز فروهر ، به شهر نیویورک آمریکا مهاجرت کرده بود، به سبب فشارهای رسانه‌ها درباره رابطه بدون قید و بند وی با دوست‌پسرش، در روزهای اخیر مدعی شد که به اصرار مادرش ارتباط خود با فروهر را ثبت رسمی کرده است.

مسیح-علی‌نژاد---کامبیز-فروهر

مسیح علی‌نژاد از ثبت رسمی ازدواجش با کامبیز فروهر خبر داد.

معصی (مسیح) علی‌نژاد که به نظر می‌رسد پس از پرونده جنجالی فساد اخلاقی در دوران مجردی و جدایی از همسر نخست خود با مشکلات عاطفی و کمبود محبت رنج می‌برده است، پس از آشنایی و برقراری ارتباط با کامبیز فروهر به طور مکرر تصاویر خصوصی مربوط به ارتباط عاطفی و جنسی خود با فروهر را منتشر می‌کند.

بر اساس شواهد موجود به نظر می‌رسد علی‌نژاد اینبار با همکاری سرویس جاسوسی آمریکا (CIA) به دنبال راه‌اندازی پروژه‌ای جدید به نام «بوسه‌های یواشکی» است تا از این طریق نیز بی‌حیایی و بی‌بند و باری را در جامعه اسلامی ایران به ویژه در بین زنان و دختران ایرانی رواج دهد.

وی که به نظر می‌رسد از انتشار خصوصی‌ترین تصاویر خود ابایی ندارد، اکنون در مرحله آزمایش پروژه جدید خود قرار دارد و با انتشار برخی از تصاویر خصوصی و حتی جنسی‌اش در فضای مجازی به دنبال جذب بازخورد مخاطبین است تا در صورت کسب نتیجه مثبت این پروژه ضدفرهنگی جدید را نیز آغاز کند.

یکی از نکات قابل توجه درباره ارتباط معصی (مسیح) علی‌نژاد با کامبیز فروهر این است که به نظر می‌رسد این دو، با آنکه به گفته خود زندگی مشترکشان را آغاز کرده‌اند، اما هنوز به فکر همسران گذشته خود هستند. به گونه‌ای که  معصی (مسیح) علی‌نژاد چندی پیش در صفحه فیسبوک خود از سویی از فکر کردن به همسر گذشته خود سخن گفته بود و از سویی دیگر حتی از احتمال بازگشت همسر سابق کامبیز فروهر و بهم‌خوردن زندگی او و فروهر ابراز نگرانی کرده بود.

به گفته برخی از اطرافیان کامبیز فروهر، معصی (مسیح) علی‌نژاد یکی از عوامل بهم‌خوردن زندگی سابق فروهر به سبب ارتباط بیش از حد با فروهر بوده و کار به جایی رسیده که همسر سابق کامبیز فروهر از او طلاق گرفته و در واقع معصی (مسیح) علی‌نژاد به سبب هوس‌ورزی خود عامل طلاق یک زوج و دوری فرزندان فروهر از مادر خودشان شده است.

پویان تنها فرزند معصی (مسیح) علی‌نژاد و حاصل ازدواج نخست اوست. نکته جالب توجه درباره این پسر عدم وجود هرگونه تعصب و غیرت در وی است به گونه ای که حتی مادرش را به تعمیق ارتباطش با کامبیز فروهر تشویق می‌کند. برخی پویان را به سبب بی‌غیرتی به سیب‌زمینی تشبیه کرده‌اند!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. پس با این وجود جامعه باید مراقب باشد تا علینژاد را شکست دهد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme