https://telegram.me/empireoflies

به کمک‌های آمریکا نیاز داریم!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه‌های اخیر تضعیف جایگاه «ربع پهلوی» در بین عناصر اپوزیسیون و بخصوص سلطنت‌طلبان سبب شده تا او هر چند روز یک بار با رسانه‌های اپوزیسیون و رسانه‌های غربی مصاحبه کرده و خود را عرضه کند.

این آخرین بازمانده خاندان پهلوی که ۳۹ سال است در فکر نشتن بر مسند قدرت در ایران روزگار می‌گذراند، چند روز پیش برای جلب حمایت مقامات آمریکایی از خود، با سه تن از سناتورهای آمریکایی از دو حزب جمهوری‌خواه و دموکرات از جمله «جان مک‌کین» دیدار کرد و از آنها خواست به هر شیوه ممکن از او حمایت کنند. «جان مک‌کین» سناتور ضدایرانی و از دوستان «مریم رجوی» سرکرده تروریست‌های منافقین در پاسخ به «ربع پهلوی»، از تغییر و تحولات آتی در دو شبکه «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» یعنی رسانه‌های دولتی آمریکا، به نفع مخالفان جمهوری‌اسلامی ایران خبر داد.

«ربع پهلوی» در جدیدترین مصاحبه با «امیرحسین اعتمادی» (یکی از امضاکنندگان نامه خائنانه ۳۰ وطن‌فروش به ترامپ در دی‌ماه سال گذشته)، باز هم به تکرار سخنان گذشته‌اش پرداخت. او با حمایت از دیدار اخیرش با سناتورهای آمریکایی بخصوص «جان مک‌کین»، اذعان کرد که برای مبارزه با جمهوری‌اسلامی به کمک‌های خارجی نیاز است.

این آخرین بازمانده خاندان منحوس پهلوی که در دوران حکومت پدرش ایران با ژاندارم آمریکا در منطقه تبدیل شده بود و اراده‌ای از خود نداشت، جمهوری‌اسلامی ایران را عامل وقوع جنگ بین شیعه و سنی و ایجاد کننده گروه‌های تروریستی در منطقه دانست و به دلیل ارتباط با شاهزاده‌های سعودی، از نقش سعودی‌ها و دولت‌های غربی در ایجاد و حمایت از تروریست‌ها در منطقه چیزی نگفت.

«ربع پهلوی» خواستار کمک دولت‌های غربی بخصوص آمریکایی‌ها از عناصر اپوزیسیون به‌ویژه خودش شد. وی همچنین با توهین به ملت ایران، از مردم که ۳۹ سال است در دهان مخالفان جمهوری‌اسلامی زدند و او را از تخت پادشاهی پدرش پایین کشیدند، با تکبر و از جایگاه بالاتر گفت: “… مردم ایران باید مسئویت پذیر باشند و وظایفشان را انجام دهند و به فکر تغییر رژیم باشند …”

این اپوزیسیون ورشکسته، با بی‌احترامی به اعتقادات و باورهای ملت ایران، گفت که نظام آینده ایران باید سکولار، دموکراتیک و پارلمانی مانند کشورهای غربی باشد.

«ربع پهلوی» در پایان با بیان شیوه‌هایی خنده‌دار برای مبارزه با جمهوری‌اسلامی ایران، سطح فهم و درک خود از مردم ایران را نشان داد و گفت: “… یکی از راه‌های مبارزه با رژیم این است که در خانه بشینید و به سر کارهایتان نروید و از این طریق با رژیم مبارزه کنید !!”

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه‌های اخیر تضعیف جایگاه «ربع پهلوی» در بین عناصر اپوزیسیون و بخصوص سلطنت‌طلبان سبب شده تا او هر چند روز یک بار با رسانه‌های اپوزیسیون و رسانه‌های غربی مصاحبه کرده و خود را عرضه کند. این آخرین بازمانده خاندان پهلوی که ۳۹ سال است …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme