https://telegram.me/empireoflies

به دولت آمریکا مدیونم!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«کامبیز حسینی» از جمله عوامل رسانه‌های بیگانه است که مجبور است برای امرار معاش در دامان شیطان بزرگ، تن به هر خفت و خاری بدهد و حتی علیه کشورش و در جهت منافع و اهداف دشمنان ایران سخن بگوید.

این مجری «رادیو فردا» در یکی از جدیدترین برنامه‌هایش با اشاره به زندگی خصوصی خود، گفت که یک سگ را به فرزندی پذیرفته است و دوست ندارد فرزنددار شود! وی پیشتر هم مخاطبین خود را به فرزند نداشتن دعوت کرده بود؛ هرچند که او خیلی هم بیراه نمی‌گوید، زیرا اگر قرار باشد فرزند انسان مانند عوامل و مزدوران رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه باشد، همان بهتر که انسان در خانه سگ نگهداری کند!

حسینی در بخشی دیگر از سخنانش، با اذعان به وابستگی و مدیون‌بودن نسبت به حکومت و دولت آمریکا، گفت که رابطه امروز ایران و آمریکا برای او مانند رابطه پدر و مادرش است و اگر از هر یک طرفداری کنم دیگری ناراحت می‌شود. البته با آنکه وی اشاره نکرده آمریکا نقش پدر یا مادر را برای او دارد، اما به سبب آنکه کامبیز خرج زندگی‌اش را از نهادهای وابسته به دولت آمریکا می‌گید، به نظر می‌رسد آمریکا نقش پدر او را داشته باشد!

«کامبیز حسینی» که برای ادامه حمایت مالی از برنامه‌اش، در هر قسمت باید به نظام جمهوری‌اسلامی و بخصوص رهبری انقلاب حمله کند، با تکرار مواضع سران رژیم صهیونیستی و آمریکایی‌ها، برنامه صلح‌آمیز موشکی کشورمان را زیرسوال برد و ادعا کرد که اگر برنامه موشکی ایران مشکل نداشت، جامعه بین‌الملل (بخوانید آمریکا) به ایران گیر نمی‌داد و برای تایید سخنش به رابطه آمریکا و ژاپن اشاره کرد که آمریکا به برنامه دفاعی این کشور ایرادی نمی‌گیرد! البته این مجری ورشکسته «رادیو فردا» به این موضوع اشاره نکرد که کشور ژاپن پس از جنگ جهانی دوم و حمله اتمی آمریکا، عملا در اشغال این کشور است و ده‌ها هزار نظامی آمریکایی در این کشور حضور دارند و اقتصاد ژاپن هم زیرنظر آمریکایی‌ها فعالیت می‌کند و حمایت می‌شود تا در برابر رقیب جدید آمریکایی‌ها یعنی چینی‌ها قد علم کند.

این مجری رسانه‌های آمریکایی که در ماه‌های گذشته علاوه بر دست به گریبان بودن با بیماری‌ای سخت، با مشکلات مالی هم مواجه بوده، مانند بسیاری از عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، بدون اشاره به جنایات دولت امریکا در سراسر جهان، در دموکراسی موجود در آمریکا تعریف کرد و ادعا نمود که جمهوری‌اسلامی همواره در پی دشمن‌تراشی است.

«کامبیز حسینی» که دارای ارتباط نزدیکی با محافل بهایی و صهیونیست است، از پاسخ جمهوری‌اسلامی به تهدیدات رژیم صهیونیستی ابراز ناراحتی کرد و مدعی شد که ایرانی‌ها نباید یک کشور مستقل(!) را تهدید کنند.

گفتنی است، افرادی مانند «کامبیز حسینی» در زمان انجام مذاکرات هسته‌ای بین ایران و گروه ۵+۱ هم با تکرار مواضع کشورهای غربی، ادعا می‌کردند که ایران در پی تولید بمب اتمی است و امروز هم با تکرار همان وظایف، ادعا می‌نمایند که ایران با گسترش قدرت موشکی و دفاعی خود در پی جنگ‌آفرینی است.

انتهای متن/

«کامبیز حسینی» از جمله عوامل رسانه‌های بیگانه است که مجبور است برای امرار معاش در دامان شیطان بزرگ، تن به هر خفت و خاری بدهد و حتی علیه کشورش و در جهت منافع و اهداف دشمنان ایران سخن بگوید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme