https://telegram.me/empireoflies

«بهرام مشیری»؛ از تجاوز جنسی تا پول گرفتن از اسرائیل!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «بهرام مشیری» یکی از مجری‌های کهنسال تلویزیون‌های لس‌آنجلسی است که در سالهای اخیر بارها به باورها و اعتقادات ملت ایران توهین کرده است.

در ادامه افشاگری عناصر اپوزیسیون علیه یکدیگر، «امید دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد، با پرده برداری از حامیان مالی «بهرام مشیری» گفت: “خیلی‌ها فکر می‌کنند «بهرام مشیری» از «شجره» مدیر تلویزیون پارس حقوق دریافت می‌کند در حالی که همگان اشتباه می‌کنند … این مشیری است که ماهی سه هزار دلار بابت برنامه خودش و دوست دخترش و دوست «حسین فرجی» به تلویزیون پارس می‌دهد …”

«بهرام مشیری» معروف به «بهرام شیره‌ای» که از طرفداران «محمد مصدق» است، بارها از شاهان پهلوی هم انتقاد کرده و این موضوع سبب شده بسیاری از سلطنت‌طلبان مخالف او باشند. از این رو «امید دانا» این سلطنت‌طلب مقیم سوئد، با بیان اینکه مشیری با واسطه یکی از اعضای سابق گروهک تروریستی منافقین به نام «حسن.م» از دولت اسرائیل ماهانه تا ۱۱ هزار دلار پول دریافت می‌کند، گفت: “بهرام مشیری هم مانند «داریوش اقبالی» و «فریبرز رئیس دانا»، پدرش خان‌زاده بوده و زمین‌هایشان در اصلاحات ارضی به کشاورزان داده شده است …”

«امید دانا» با افشای فساد اخلاقی مشیری گفت: “… مشیری پیش از فرار از ایران، به دختری تبریزی تجاوز کرده بود، اما از ترس برادران آن دختر از ایران گریخت و به هند رفت و سپس به آمریکا مهاجرت نمود …”

وی مشیری را معتادی به مواد مخدر دانست که اعتیادش از رفتار و چهره‌اش مشخص است و این اعتیاد شدید بر روی مغزش هم تاثیرات زیادی گذاشته و سبب شده حرف‌های صد من یک غاز بزند!

این افشاگری‌ها در ادامه حملاتی بود که چندی پیش «بهرام مشیری» علیه «امید دانا» انجام داد. قطعا این درگیری‌های لفظی به همین‌جا خاتمه نخواهد یافت و در روزهای آینده باید منتظر پاسخ مشیری به این افشاگری‌های «امید دانا» باشیم.

همین‌طور که شاهد بودید، عناصر اپوزیسیون که عملا از سرنگونی جمهوری‌اسلامی ناامید شده‌اند، هر روز پاچه یکدیگر را می‌گیرند تا از طریق کنار زدن رقیبان، حداقل در بین مخالفان جمهوری‌اسلامی برای خود جایگاه بهتری دست و پا کنند.

پایان/

 

«بهرام مشیری» یکی از مجری‌های کهنسال تلویزیون‌های لس‌آنجلسی است که در سالهای اخیر بارها به باورها و اعتقادات ملت ایران توهین کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 0.4 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۴ دیدگاه

  1. آخه اسکل یه مشت عراجیف و چند تا عکس فوتوشاپی نوشتی فکر کردی مردم تو مغذشون پهنه ؟

  2. وصلی الله علیه محمد و آل محمد ولعنهالله علی اعدائهم و منکری فضائلهم ومناقبهم و غاصبی خلافتهم وحقوقهم اجمعین من الاولین والاخرین و عجل فرجهم .اولا در مورد اعتقادات و هویت اصلی خود امید دانا تکلیف در هم اکنون که در تیر ماه ۹۸شمسی یا در ژوئن ۲۰۱۹ به سر میبریم روشنه و خود او هم مزدور است البته مزدور نظام خودمون.چرا میگم مزدور با اینکه صراحتا هم از نظام ایران و از رهبری آن دفاع میکنم لکن به امیددانا میگم مزدور.چون از لحاظ عقیدتی به شدت با امید دانا مشکل دارم .این از اینمطلب.چون من معتقد به این آموزه کثیف صهیونیستی که هدف وسیله را توجیه میکند نیستم.واما در مورد آقای مشیری صرفنظر از اتهاماتی که به وی نسبت دادند دیدگاه بنده نسبت به ایشان این است که آقای مشیر ی در صحبتهای خودشان تناقض بسیار دیده میشود و علاوه بر آن تاریخ را آنجور که خودشان دوست دارند برای مردم نقل میکنند و چون میدانند مردم ما بعضا مطالعه کمی دارند با مغالطه و سفسطه و مغلطه تاریخ را منحرف میکند و به خورد ملت میدهد و جانب انصاف را هم رعایت نمیکند و در کل او را فردی هتاک و نادان میدونم.والسلام.پاینده باد ایران.

  3. مطلب دیگر در مورد آقای مشیری که یادم رفت بگویم این است که او چرا شیعه را که بعضا در صحبتهای خودش هم به آن اعتراف کرده که شیعه با توحش عرب متفاوت است ولی دائم به مکتب تشیع و بزرگان آن توهین میکند با کثیفترین شیوه ها و نسبتهایی را به بزرگان شیعه میدهد که فقط لایق خود ایشانست

  4. داداچ از املای درخشانت معلومه که باید طرفدار بهرام شیره ای باشی. شاید هم معلم دیکته ات بوده.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme