https://telegram.me/empireoflies

بهت BBC از پیش بینی رهبر انقلاب درباره نتیجه انتخابات آمریکا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هفته گذشته رهبر معظم انقلاب در دیداری با دانش آموزان به مناسبت سیزدهم آبان در سخنانی در خصوص انتخابات آمریکا به نکاتی کلیدی اشاره کرد که در آن زمان خیلی مورد توجه رسانه های جهانی قرار نگرفت البته برخی از ضد انقلابیون در راستای سیاه نمایی از شخصیت ایشان گفتند که رهبر ایران علاقه مند به پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات است زیرا وی را مردمی تر می داند.

البته سخنان ایشان اصلا چنین مضمونی نداشت بلکه ایشان بیشتر واقعیت های جامعه آمریکا و ساختار فاسد سیاسی اقتصادی این کشور را تبیین نمودند.

رهبر معظم انقلاب در این خصوص فرمودند:”این مناظره‌ی دو نامزد ریاست جمهوری آمریکا را دیدید؟ حقایقی که اینها بر زبان راندند دیدید؟ شنیدید؟ اینها آمریکا را افشا کردند.چند برابر چیزهایی را که ما میگفتیم و بعضی باور نمیکردند و نمیخواستند باور کنند، خود اینها گفتند. و جالب این است که آن که صریح‌تر گفت، بیشتر مورد توجّه مردم قرار گرفت. آن مرد چون واضح‌تر گفت، صریح‌تر گفت، مردم آمریکا بیشتر به او توجّه کردند. طرف مقابل گفت این پوپولیستی کار میکند؛ عوام‌گرایانه، چرا عوام‌گرایانه؟ برای خاطر اینکه حرفهایش را مردم نگاه میکردند، میدیدند درست است؛ در واقعیّات زندگی خودشان آن را میدیدند. ارزشهای انسانی در آن کشور نابودشده و لگدمال‌شده است؛ تبعیض نژادی وجود دارد.”

ایشان در ادامه سخنان خود به تبعیض نژادی در جامعه آمریکا اشاره نمود و فرمود:” همین چند روز قبل از این آن مرد در تبلیغات انتخاباتی‌اش ایستاد و گفت شما اگر رنگین‌پوست هستید، اگر سیاه‌پوست و سرخ‌پوست هستید، در خیابانهای نیویورک و شیکاگو و واشنگتن و کالیفرنیا و غیرذلک وقتی راه میروید، نمیتوانید مطمئن باشید که تا چند دقیقه‌ی دیگر زنده‌اید. شما ببینید! این حرف را کسی دارد میزند که انتظار دارد چند روز دیگر برود در کاخ سفید، بنشیند آمریکا را اداره کند. نژادپرستی_آمریکا یعنی این.”

بی بی سی فارسی که روز های قبل از رای گیری در آمریکا همواره برای کلینتون که سیاست هایش به نظام سلطه نزدیکتر است تبلیغ می نمود پس از شکست کلینتون در انتخابات اذعان می کند که هنوز نتوانسته جامعه آمریکا را بشناسد و در همین رابطه اشاره ای به پیش بینی رهبر معظم انقلاب می کند و امروز می نویسد:”انگار آیت‌الله خامنه‌ای یک گوی بلورین داشته و توانسته زودتر از همه نتیجه انتخابات را در آن گوی ببیند. چون تا شب گذشته هم خیلی از تحلیلگران این نتیجه را حدس نمی زدند”

بی بی سی فارسی که هیچ گاه نتوانسته تدبیر و حکمت متعالیه رهبر معظم انقلاب را باور کند که بر اساس آن واقعیت های جوامع بشری مثل کف دست به انسان می نمایاند در این مجال چاره ای ندارد جز این که با استفاه از خیالات خود و الهام از سریال های غربی رهبری را به پیش گویی از گوی بلورین متهم نماید. البته همین قدر اعتراف به حکمت متعالیه رهبری از دیدگاه رسانه متعلق به دستگاه سلطنت بریتانیا می تواند برای این شبکه شبه جاسوسی به مثابه تسلیم در برابر قدرت الهی رهبری انقلاب باشد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme