https://telegram.me/empireoflies

بهتر نبود این پول خرج فقرای آمریکایی شود؟

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: موضوع حمله موشکی هفته گذشته آمریکا و متحدانش هنوز در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مورد بحث و نظر قرار می‌گیرد. در بین عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین نیز بسیاری از آنها برای آنکه روزی‌شان قطع نشود یا بیکار نگردند، از اقدام غیرقانونی کشورهای غربی برای حمله به سوریه حمایت کردند و حتما کشورمان را به حمایت از تروریست متهم نمودند!

در بین تعداد زیاد عناصر اپوزیسیون که از اقدام آمریکایی‎ها حمایت کردند، «امید دانا» اپوزیسیون مقیم سوئد جزء معدود افرادی بود که از این اقدام آمریکایی‌ها انتقاد کرد و نوشت: “نمایش موشکی آمریکا، انگلیس و فرانسه به قدری خفت‌بار بود که حتا مواجب بگیران این کشورها در رسانه‌هایشان از سرخوردگی سخن گفتند، آن‌وقت مشتی عقب افتاده به نام اپوزسیون ایران در حال تمجید از این نمایش به عنوان حمله هستند …”

در طول سالهای گذشته بسیاری از عناصر اپوزیسیون از طریق رسانه‌های غربی درباره حضور نظامی ایرانی در منطقه و مبارزه با تروریست‌ها دروغهای زیادی مطرح کردند. اما هزینه ترقه‌بازی چند روز پیش  آمریکا و متحدانش در سوریه بالغ بر ۷۴۴ میلیون دلار بر روی دست مالیات‌دهنگان این کشورها خرج گذاشت. قیمت هر موشک شلیک شده توسط آمریکا، ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار بوده که جمع ۱۲۰ موشک شلیک شده می‌شود ۷۴۴ میلیون دلار! این همه هزینه فقط بابت قمپوز ترامپ! این پول از مالیات مردم آمریکا خرج شد در حالی که خیلی از مردم آمریکا در فقر زندگی می‌کنند. بر اساس منطق فکری برای روشنفکرنمایان و عناصر اپوزیسیون فراری، بهتر نبود این هزینه گزاف خرج پناهگاه برای کارتن‌خوابهای آمریکا میشد؟ به هر حال «بشار اسد» خواهد ماند، پایگاهای ایران در سوریه باقی می‌ماند و تنها پول ملت آمریکا صرف ترقه‌بازی رهبران دیوانه‌شان شد.

انتهای متن/

موضوع حمله موشکی هفته گذشته آمریکا و متحدانش هنوز در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مورد بحث و نظر قرار می‌گیرد. در بین عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین نیز بسیاری از آنها برای آنکه روزی‌شان قطع نشود یا بیکار نگردند، از اقدام غیرقانونی کشورهای غربی برای حمله به سوریه حمایت کردند و حتما کشورمان را به حمایت از تروریست متهم نمودند!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme