https://telegram.me/empireoflies

بهانه جدید سلطنت‌طلب برای کلاهبرداری!/همایون با فروش تابلو فرش بنجل چند هزار دلار به جیب زد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاخیراً خبری در فضای مجازی و در میان محافل سلطنت‌طلب منتشر شد که البته جای تعجب ندارد. خبری که توسط خود همایون نیز تأیید شد این بود که پس از ماجرای فروش سکه‌های طلا با نشان خانواده پهلوی عده‌ای از افراد پس از خرید این سکه‌ها متوجه شدند که آن‌ها تقلبی و جعلی می‌باشند.

این موضوع دامنه‌دار شد و تعدادی از افرادی که سرشان کلاه رفته بود، اقدام به شکایت علیه شخص همایون و شبکه «کانال یک» کردند که قرار بود دادگاهی بدین منظور تشکیل شود.

حال در روزهای اخیر بار دیگر شهرام همایون مدیر و مجری شبکه سلطنت‌طلب «کانال یک» که از هفته‌های گذشته این موضوع را مطرح می‌کرد که برای جلوگیری از قطع پخش برنامه‌های شبکه کانال یک مبلغ ۳۰ هزار دلار پول نیاز است. این بحث سبب شد تا بار دیگر همایون از راه‌های مختلف مانند فروش تابلو فرش بنجل و … چشم به خالی‌کردن جیب مخاطبان خود داشته باشد.

همچنین در گذشته همایون که هدف اصلی سخنانش جلب توجه برای ثبت‌نام بیشتر افراد برای حضور در سر قبر محمدرضا پهلوی در مصر بود تا از این راه بتواند پول بیشتری به حساب خود ریخته باشد، گفت: اگر می‌توانید مانند ایرانی‌های عزادار روز عاشورا باشید و حضور خودتان را در قاهره نشان دهید.

در این راستا حملاتی از سوی برخی از افراد و گروه‌ها علیه همایون صورت گرفت. به طور نمونه سیامک شجاعی، کارشناس ضدانقلاب رسانه‌های فارسی‌زبان خارج کشور در توئیتر خود با اشاره به صحبت‌های مجری کانال یک، گفت: “به قول رضا پهلوی، یک تلویزیون فکسنی در لس‌آنجلس ادعا کرده که ماهی ۲۱ و ۵۰۰ دلار به ۷-۸ کارمندش حقوق می‌دهد… این تلویزیون فکسنی به بیش از ۳ کارمند تمام وقت نیاز نداره… به همه فک و فامیلاش به عنوان کارمند حقوق می‌ده.”

وی در توئیت دیگری با اشاره به حضور کارشناس پروژه ققنوس که زیر نظر رضا پهلوی اداره می‌شود در این شبکه اشاره کرد و گفت: “بی‌شرمانه ادعا می‌کنند که ققنوس سیاسی نیست، آن وقت کارشناس سیاسی آن‌ها در تلویزیون می‌گوید: کسانی که با این ۱۴ شخص مخالفت می‌کنند عقل و بینش سیاسی ندارند… کلاش سیاسی غوغا می‌کند.”

گفتنی است، شهرام همایون که در گذشته گفته بود برای همیشه از فعالیت‌های سیاسی و رسانه‌ای خداحافظی می‌کند، اما هر بار با انتشار ویدئویی گفت که بار دیگر به فعالیت رسانه‌ای باز می‌گردد. البته این اقدام از فردی مانند همایون که سابقه زیادی در کلاه‌برداری مخاطبینش دارد چندان عجیب نیست. زیرا در طول سال‌های اخیر او بارها با تهدید مخاطبین عمدتاً کهنسال و ثروتمندش به تعطیلی تلویزیونش، آنها را تهدید کرده بود که اگر تلویزیونش تعطیل شوند دیگر راهی برای مبارزه و سرنگونی جمهوری‌اسلامی نخواهد بود! این سخنان همواره سبب می‌شد که برخی از لس‌آنجلس‌نشین‌ها برای او کمک‌های نقدی ارسال می‌کردند یا وسایلی که در تلویزیون او به فروش می‌رسید را می‌خریدند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme