https://telegram.me/empireoflies

بهانه‌های بنی‌اسرائیلی وبسایت CIA یقه بانوان المپیکی را گرفت

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: داستان رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و اپوزیسیون هم برای خودش روایتی دارد. مخالفان جمهوری‌اسلامی ایران که عمدتاً با حمایت دولت‌های غربی در خارج از ایران برای خود دفتر و دستکی درست کرده و شبکه‌ای ماهواره‌ای یا وبسایتی راه‌اندازی کرده‌اند، برای مقابله با جمهوری‌اسلامی و تضعیف و تخریب نظام اسلامی از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کنند.

رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه برای رسیدن به اهدافشان تا تلفیق راست و دروغ، سعی می‌کنند مخاطبانشان را فریب داده و آنها را به سمت و سویی بکشانند که خود می‌خواهند.

در این میان، موصم مسابقات المپیک ۲۰۱۶ فرصت خوبی برای رسانه‌های بیگانه و ضدانقلاب است تا به بهانه‌های مخلف و بنی‌اسرائیلی علیه کشورمان تبلیغ کنند و بخصوص وضعیت حقوق‌بشر و حقوق زنان و امثالهم در ایران را نامناسب جلوه دهند.

وبسایت «ایران وایر» که توسط «مازیار بهاری» همکار سرویس جاسوسی آمریکا و بازداشتی فتنه سال ۸۸، تاسیس شده و فعالیت می‌کند، به بهانه المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو، به موضوع وضعیت زنان ایرانی در این دوره از المپیک پرداخته و بدون اشاره به موفقیت‌های ورزش زنان ایران در سالهای اخیر و تعداد بی‌سابقه ورزشکار زن ایرانی در این دوره از المپیک، همچون همیشه به سیاه‌نمایی پرداخته است.

تصویر از وبسایت «ایران وایر»

برای نمونه این وبسایت آمریکا برای آنکه القا کند که جمهوری‌اسلامی به ورزش بانوان اهمیت نمی‌دهد، نوشت: “داستان دخترهای ایران در المپیک «ریو» برای خودش روایتی شده است. نه این که خیلی متفاوت‌تر از قبل باشد اما حداقل خودشان انتظارش را نداشتند؛ مثلاً «الهه احمدی» بعد از صعود به فینال تیراندازی، تازه خبردار می‌شود که بازی‌ او اصلاً از سوی صداوسیما پوشش داده نشده است. عصبی می‌شود و می‌رود گوشه‌ای برای خودش دعا می‌خواند!”

جدا از اینکه «ایران وایر» از کجا فهمیده تیرانداز ایرانی مذکور از پخش نشده مسابقه‌اش ناراحت شده، حقیقت این است که هیچ یک از مراحل مقدمات مسابقات مختلف تیراندازی مردان و زنان در المپیک ۲۰۱۶ ریو، به طور زنده از سوی کشور میزبان پخش نشد و این مسئله به صداوسیمای ایران مربوط نیست. هرچند که بعید است عوامل این وبسایت از این موضوع بی‌خبر بوده باشند.

این وبسایت که به فعالیت‌های ضدفرهنگی و ترویج فرهنگ و ارزش‌های پوچ غربی شهره است، در پایان با نشان دادن کینه خود از پوشش و حجاب اسلامی بانوان حاضر در کاروان المپیکی ایران، نوشت: “بعد در افتتاحیه پرچم را دست «زهرا نعمتی» می‌دهیم و پشت سرشان خانمی با پوشش چادر «سکینه خدابنده لو» (مربی گلنوش سبقت اللهی) که شبیه به «الهام چرخنده» آراسته‌شده را می‌گذاریم. مهندسی نمایش افتتاحیه!”

«ایران وایر» می‌گوید که جمهوری‌اسلامی با قرار دادن یک زن به‌عنوان پرچمدار و ایستان یک زن چادری در پشت سر این پرچمدار، به دنبال “مهندسی نمایش افتتاحیه” و تبلیغ فرهنگ خود است. البته این سخن این وبسایت ضدانقلاب برخلاف سخنان دیگرش خیلی هم خلاف واقع نیست. اصولاً برگزاری مراسم افتتاحیه بخصوص برای میزبان و سپس برای کشورهای شرکت‌کننده موقعیتی است تا به تبلیغ فرهنگ و ارزش‌های خود بپردازند.

اصولاً اینگونه رسانه‌های بهانه‌جو، در هر شرایط و به هر بهانه‌ای در پی سیاه‌نمایی هستند و همواره ساز مخالف را کوک می‌کنند. این رسانه‌ها آنقدر بهانه‌گیر و لجوج هستند که اگر برای ورزشکاران زن مربی زن قرار دهند، می‌گویند چرا از مربیان مرد که با تجربه‌تر هستند استفاده نشد، و اگر از مربی مرد برای ورزشکاران زن استفاده شود، جور دیگر بهانه می‌گیرند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: داستان رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و اپوزیسیون هم برای خودش روایتی دارد. مخالفان جمهوری‌اسلامی ایران که عمدتاً با حمایت دولت‌های غربی در خارج از ایران برای خود دفتر و دستکی درست کرده و شبکه‌ای ماهواره‌ای یا وبسایتی راه‌اندازی کرده‌اند، برای مقابله با جمهوری‌اسلامی و تضعیف و تخریب …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme