https://telegram.me/empireoflies

بنی‌صدر: رأی دادن تحقیرآمیز است! +فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ابوالحسن بنی صدر رئیس جمهور خائن و فراری ایران با مشارکت در یکی از برنامه های شبکه وهابی، به تکرار سخنان همیشگی پیرامون وظیفه شناسی خود پرداخت و با اشاره به موضوع انتخابات، شرکت در انتخابات و رأی دادن را “تحقیر آمیز” قلمداد نمود.

وی با حضور در این شبکه وهابی، افزون بر تایید مواضع تفرقه افکنانه این شبکه، با گرفتن ژست مدافع حقوق بشری، اوضاع اقلیت های مذهبی در ایران را نیز نامطلوب توصیف کرد و عدم مشارکت در فعالیت های اجتماعی و سیاسی از جمله انتخابات را بهترین شیوه برای دستیابی به حقوق اهل سنت معرفی نمود.

بنی صدر که به خیانت به مردم و نظام نوپای ایران شهره است، بدون اشاره به جرم و جنایات خود، به دفاع از سران فتنه و افرادی که به جرم سیاسی در زندان به سر می برند پرداخت.

جای این سوال باقی است که چرا زمانی که بنی صدر با رأی مردم به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد، هیچگاه حرفی از تحقیر آمیز بودن انتخابات به زبان نمی آورد؟!

ضمنا نمی توان از پیوند میان وهابیت و مجاهدین خلق چشم پوشی نمود و از این رویداد به قرابت اندیشه این دو گروه افراطی پی می بریم. جالب اینکه شبکه وهابی کلمه به گونه ای از بنی صدر یاد می کند که گویی تنها امید این روزهای وهابی ها برای نفوذ در ایران این مهره سوخته می باشد.

برای دانلود کلیک کنید

یادآور می شویم که در دوران حضور بنی‌صدر در جایگاه ریاست جمهوری شاهد اقداماتی از وی بودیم که وی را در برابر جریان اصلی انقلاب به رهبری حضرت امام قرار می داد. بنی صدر خود تلاش می‌کرد تا با ایجاد جریانی جدید در راستای تضعیف خط اصیل انقلاب گام بردارد و در این مسیر از ترفندهای زیر بهره می‌جست:

۱- ایجاد جنگ روانی علیه نیروهای انقلاب, ۲- ایجاد اختلاف و دودستگی بین مسئولین, ۳- همسویی با گروهکهای معاند، بالاخص منافقین, ۴- همگرایی با بیگانگان, ۵- فرصت سوزی در جایگاه مهمی چون ریاست جمهوری و فرماندهی کل قوا

بنی‌صدر با سوء مدیریت خود که بی‌شک به عنوان خیانتی آشکار در تاریخ این سرزمین ثبت گردیده است, موجب گردید که بخشی از کشور در اشغال متجاوزان قرار گیرد و خسارات جبران ناپذیری جانی و مالی بر این کشور وارد شود. موارد قابل بررسی در این زمینه عبارتند از:

۱- عدم آماده سازی کشور برای دفاع در برابر متجاوز,  ۲- عدم به رسمیت شناختن سپاه و پشتیانی از آن به عنوان بخشی از نیروهای مدافع کشور در برابر تجاوز] ۳- ایجاد اختلاف بین سپاه و ارتش, ۴- ارائه و تاکید بر اجرای طرحهای کاملا اشتباه از لحاظ نظامی,  ۵- برخورد با عناصر انقلابی ارتش.

به دنبال این موارد و با سخنرانی های ۲۸ آبان ماه در عاشورای حسینی و ۱۴ اسفند زمینه برای سقوط او فراهم شد تا اینکه سرانجام در اول تیر ماه ۱۳۶۰ با حکم امام خمینی (ره) از ریاست جمهوری عزل شده و پس از چند ماه زندگی مخفیانه در کشور، به فرانسه گریخت.

گفتنی است او در سالهای اقامت در خارج از ایران همواره به فعالیتهای خود علیه نظام اسلامی ادامه داده و از هر فرصتی برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران استفاده کرده است.

انتهای پیام/جام نیوز

ابوالحسن بنی صدر رئیس جمهور خائن و فراری، بدون اشاره به جرم و جنایات خود در حق مردم ایران، خواهان عدم مشارکت مردم در همه فعالیت های اجتماعی و سیاسی شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme