https://telegram.me/empireoflies

بنگاه‌های تبلیغاتی مرجع خود خوانده

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبنگاه تبلیغاتی صادق شیرازی از ابتدای شروع به کار خود همواره مبنا را بر این اساس قرار داده است تا این جریان منحرف، بهترین نوع شیعه و شخص صادق شیرازی را مرجع اصلی شیعیان نشان دهد.

صادق شیرازی از دو راه سعی در مطرح کردن خود دارد یکی از طریق خدمات مالی و عمرانی در عراق آنهم با بودجه ای که معلوم نیست به چه صورت تامین می شود؛ دوم از طریق فضای رسانه ای که خود هزینه های سرسام آوری را در پی دارد.

با رشد قارچ گونه شبکه های ماهواره ای وابسته به جریان شیرازی ها، باید به این نکته توجه کرد که راه اندازی و مدیریت این فضای رسانه ای گسترده، نیاز به منابع مالی بسیار غنی دارد و صادق شیرازی این هزینه ها را از کجا تامین می کند؟

این جریان، پایگاه اجتماعی ضعیفی دارد پس باید دانست که صادق شیرازی و فرقه وی نمی تواند توسط مردم و مقلدین اندکش به این تمکن مالی دست پیدا کرده باشند.

انگلیسی ها به تفرقه افکنی معروف هستند، و برای هموار کردن مسیر سلطه خود از این ابزار بهره می بردند. از همین رو برای گروهی که خود را شیعه معرفی نموده و در صدد تفرقه افکنی بین مسلمانان هستند، عبارت “تشیع انگلیسی” به کار برده شده است.

فرقه شیرازی بهترین بستر برای ثمر رسیدن اهداف شیاطین بزرگی همچون انگلیس می باشد، چرا که شاخصه اصلی این گروه تفرقه افکنی بین مسلمانان و برجسته سازی نقاط اختلاف مذاهب اسلامی است. این گروه به دروغ خود را محب و سینه چاک اهل بیت علیهم السلام و تشیع معرفی می کنند ، اما در زمانی که حرم های مطهر اهل بیت علیهم السلام در عراق و سوریه مورد حمله و هجمه دشمنان اسلام قرار گرفت ، کوچکترین حرکتی در راستای دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام از خود نشان ندادند و حتی یک نفر از طرفداران این جریان در صف مدافعان حرم قرار نگرفته اند. جفری هالورسون نظریه پرداز و پروفسور دانشگاه آریزونای امریکا می گوید: ایالات متحده آمریکا باید روابط فرهنگی با شیرازی ها را در داخل و خارج بخوبی انجام دهد و با استفاده از رابطه خوب خود با حکومت سعودی، آزادی فعالیت بیشتر گروه های آنان را در شرق این کشور (قطیف و بحرین) تقویت نماید. ایالات متحده به متحدانی در جهان اسلام که به زندگی مسالمت آمیز و دموکراسی باور داشته باشند، نیاز دارد و شیرازی ها برای انجام چنین کاری مناسب هستند.

ملکه انگلیس و سران این دولت با صرف هزینه‌های هنگفت و اعطای تسهیلات و امکانات رفاهی به طرفداران فرقه انحرافی شیرازی، به حمایت از این فرقه و رهبرش می‌پردازند و امکانات احداث حسینیه ای تحت عنوان«رسول اکرم» در لندن برای ترویج تشیع انگلیسی را برای آنها فراهم می کند که بسی جای تأمل دارد و باعث ایجاد این سوال در ذهن می‌شود؛ چرا باید انگلیس چنین حمایتی از این فرقه انحرافی و رهبرش داشته باشد؟!

ولی آنچه خطر این فرقه را چند برابر می‌کند سه موضوع است، یک: امپراتوری رسانه‌ای که با حمایت خارجی‌ها در اختیارشان قرار گرفته شده است،  درست  زمانی که اعلام کردند چندین میلیون دلار در حوزه مبارزه فرهنگی با جمهوری اسلامی توسط کنگره آمریکا تصویب شد، رسانه‌های وابسته به گروه شیرازی تاسیس شدند. برخی مسئولین آمریکایی صراحتا گفتند استراتژی ما این است که گروه‌های افراطی مذهبی را در داخل جوامع شیعی تشویق و پشتیبانی کنیم. امروز شاید بیش از ۲۰ ماهواره به همراه شبکه‌های ارتباط اجتماعی زیادی در اختیار این جریان قرار دارد که در راستای اهداف آنها عمل می‌کنند.

دوم: سازمان یافتگی این جریان است که به طور کاملا دقیق و منظم عمل می‌کنند.

سوم: حمایت مالی گسترده ای است که از سوی خارجی‌ها نسبت به این جریان انجام می‌گیرد.

این فرقه خود را شیعه می نامد اما شیعه ای که هیچ نوع نگرشی نسبت به اسلام واقعی ندارد و برای گمراه کردن افکار از پایگاه لندن مصادر شده و می شود. به طوری که تمامی هزینه های این فرقه از سوی دولت بریتانیا و عربستان سعودی تامین می شود هرچند این افراد خود را شیفته امام حسین علیه السلام می دانند اما تمام افکار و اقدامات آنها برخلاف مکتب حسینی است.

انتهای پیام/جام نیوز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

صادق شیرازی از دو راه سعی در مطرح کردن خود دارد یکی از طریق خدمات مالی و عمرانی در عراق آنهم با بودجه ای که معلوم نیست به چه صورت تامین می شود؛ دوم از طریق فضای رسانه ای که خود هزینه های سرسام آوری را در پی دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme