https://telegram.me/empireoflies

بله! از آمریکایی‌ها پول می‌گیریم!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: افشاگری‌های «علی علیزاده» استاد دانشگاه لندن و کارشناس سابق رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه علیه شبکه‌های و برخی از عوامل حاضر در رسانه‌هایی مانند «من و تو»، «صدای آمریکا» و «بی‌بی‌سی»، برای آنها گران تمام شده و اعتراضات فعالان شبکه‌های اجتماعی را به‌دنبال داشته است.

«علی علیزاده» که اخیراً به‌دلیل حمایت از سیاست‌خارجی خردمندانه جمهوری‌اسلامی ایران مورد غضب رسانه‌های مدعی آزادی‌بیان قرار گرفته و بایکوت شده، به تازدگی گفته که شبکه‌هایی مانند «من‌وتو» بودجه خود را از رژیم صهیونیستی دریافت می‌کنند. «علی علیزاده» در این سخنان نام از کسی نبرد، اما برخی از عناصر اپوزیسیون از دست او شدیداً ناراحت شدند؛ ازجمله «ابراهیم نبوی» و «علیرضا رضایی» دو طنزنویسی فراری که بدون آنکه موضوع به آنها ربط مستقیمی داشته باشد، به فحاشی علیه علیزاده دست زدند. پس از این هتاکی‌ها، علیزاده بار دیگر به افشاگری علیه عوامل اپوزیسیونِ فراری دست زد و عنوان نمود که نویسندگان برنامه‌های «کامبیز حسینی» ازجمله «ابراهیم نبوی»، «علیرضا رضایی»، «آرش سبحانی»، «نیک‌آهنک کوثر» و «سامان اربابی» ماهانه تا ۶۰۰۰ دلار (بیش از ۲۴ میلیون تومان) دستمزد دریافت کرده‌اند. علیزاده همچنین با افشاگری درباره بودجه هنگفت و نجومی برنامه‌های «کامبیز حسینی» ازجمله «پولتیک»، از ارتباط و مزدوری عناصر حاضر در رسانه‌های بیگانه برای دشمنان ملت ایران پرده برداشت و گفت: “… بودجه پروژه‌های کامبیز حسینی در این سالها از جمله ۵۰۰ هزار دلار بودجه پلیتیک و یا همین برنامه پاراداکس بدون استثنا توسط وزارت خارجه آمریکا تامین شده …”

نکته جالب این بود که «کامبیز حسینی» در ابتدا منکر این سخنان علیزاده شد، اما پس از مدتی با افتخار اذعان کرد که پول تولید برنامه‌هایش را از وزارت امور خارجه آمریکا دریافت کرده است. البته نکته عجیب‌تر اینجا بود که پس از حسینی، «مجتبی واحدی» یکی از مشاوران سران فتنه که در سال ۸۸ از کشور گریخت، با وقاحت به توجیه و تئوریزه‌کردن مزدوری خود و دیگر عناصر اپوزیسیون پرداخت و گفت: “آدم به فرض از دولت آمریکا پول بگیره و به‌نفع ملت خودش حرف بزنه و بنویسه بهتره، یا از جمهوری‌اسلامی پول و تریبون بگیره و از یک رژیم دیکتاتوری دفاع کنه؟ آدم پول بگیره و حرف خودش رو بزنه بهتره یا پول بگیره حرفای جمهوری‌اسلامی رو تکرار کنه!؟”

این اپوزیسیون فراری پرده از راز درون دل بسیاری دیگر از عناصر اپوزیسیون برداشت و با بیان اینکه پول گرفتن از آمریکایی‌ها بهتر از پول گرفتن از جمهوری‌اسلامی است، ثابت کرد که بسیاری از عناصر اپوزیسیون و ضدانقلاب فراری جیره‌خواهر دشمنان ملت ایران و بخصوص آمریکایی‌ها هستند. در طول سالهای اخیر برخی از عناصر اپوزیسیون به‌طور علنی وابستگی خود به بیگانگان را هویدا کرده بودند، اما این سخنان واحدی از آن نظر مهم است که او دلیل مزدوری خود و همفکرانش را هم بیان کرده و ثابت کرده که مخالفان حکومت ایران چقدر وابسته و عاجز هستند.

 

انتهای متن/

افشاگری‌های «علی علیزاده» استاد دانشگاه لندن و کارشناس سابق رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه علیه شبکه‌های و برخی از عوامل حاضر در رسانه‌هایی مانند «من و تو»، «صدای آمریکا» و «بی‌بی‌سی»، برای آنها گران تمام شده و اعتراضات فعالان شبکه‌های اجتماعی را به‌دنبال داشته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. شکی در این نیست که این افراد از غرب و معاندین کشورمون وجوه کلانی دریافت میکنند و برای آنها خوش خدمتی می کنند.
    اینان کسانی هستند که هرچقد بیشتر درغ بگن، بیشتر شایعه علیه ایران بسازن ، بیشتر سپاه و رهبری رو خراب کنن در ذهن مردم ایران بیشتر حمایت خواهند شد.
    از دوستی در خارج از کشور شنیدم که اسرائیل و عربستان و بحرین و امارات شبکه های معاند ضد انقلاب و ضد مردم و ضد ایرانی رو پشتیبانی مالی و اطلاعاتی و تجهیزاتی می کنند.
    و براشون حتی یک سرسوزن هم فرق نداره که مردم ایران در تحریم ها چی میکشن یا به واسته تبلیغات سوء و دروغین آنها نزد سازمان های بین المللی ممکنه که چه پیامدهاییو گریبان گیر مردم کنن
    نمیدونم که چرا درک نمیکنند که ۸۰ % شرکت در انتخابات مردم یعنی اینکه آقا ما مشکلی نداریم با نظام و اگر کاستی هست ما خودمون داخل حلش میکنیم .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme