https://telegram.me/empireoflies

بلاهت منحصر به فرد ترامپ در انتصاب دلقک سیرک منافقین

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«هنوز یک هفته از پیغام تبریک نوروزی دونالد ترامپ خطاب به ایرانیان نگذشته بود که جان بولتون با فاشیستی‌ترین مواضع آدم‌خوارانه‌اش به سمت مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور آمریکا منصوب شد».

داریوش سجادی با انتشار مطلب فوق نوشت: این در حالی است که ترامپ در پیغام نوروزی خود بارها بر فضیلت تاریخی ایرانیان و لزوم احترام گذاشتن به ایشان ابرام ورزیده بود. علی‌رغم این یکی از مالیخولیایی‌ترین گونه‌های تاکسی‌درمی شده در موزه فاشیست‌شناسی جهان، اکنون در کنار ترامپ و در کسوت مشاور امنیت ملی قرار است به رئیس‌جمهور آمریکا مشاوره دهد.

وی می‌افزاید: آقای ترامپ! آن جانوری را که به سمت مشاور امنیت ملی‌تان گمارده‌اید رفیق فابریک گروه تروریستی مسعود رجوی و همسر بدکاره ایشان است که بالغ بر ۱۷۰۰۰ نفر از همان ایرانیانی را که شما به دروغ بزرگ‌شان می‌خوانید، ترور کرده‌اند.

آقای ترامپ! مشاور امنیت ملی منصوب‌تان همان جانوری است که در جمیع ضیافت‌های آن زامبی‌های تروریست شرکت کرده و هم‌دلانه و در کنار آن وحوش خون‌آشام علیه ایرانیان رجزخوانی کرده است.

سجادی همچنین در مطلب دیگری با اشاره به بزرگنمایی انتصاب ترامپ از سوی برخی محافل غربگرا که اقدام به هراس‌افکنی می‌کنند، نوشت: مردم ایران جنگ ندیده نیستند و تاریخ‌اش مشحون از دلاوری و سلحشوری مردان و زنان غیورش بوده و می‌باشد.

هر چند نباید به استقبال هیچ جنگی نیز رفت اما اگر جنگ امری ناگزیر هم باشد در آن صورت محور «واشنگتن- ریاض- تل‌آویو» روزها و شب‌های سخت و تلخی در پیش رو خواهند داشت.

انتهای پیام/کیهان

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

«هنوز یک هفته از پیغام تبریک نوروزی دونالد ترامپ خطاب به ایرانیان نگذشته بود که جان بولتون با فاشیستی‌ترین مواضع آدم‌خوارانه‌اش به سمت مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور آمریکا منصوب شد».

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme