Notice: Undefined variable: current_value in /home/empireof/domains/empireoflies.ir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa/panel/post-options.php on line 761

بفرمایید همجنس‌بازی!! + فیلم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تلویزیون انگلیسی «من و تو» از سال ۲۰۱۰ در لندن با مدیریت «کیوان عباسی» با سابقه مدیریت سایت‌های هرزه‌نگاری شروع به کار کرده است. این تلویزیون با رویکرد ضدفرهنگی، تمامی توان خود را برای تغییر سبک زندگی اصیل ایرانی به کار برد.

در راستای همین هدف بود که بخش ویژه‌ای از برنامه‌های شبکه «من و تو» به پدیده شوم همجنس‌بازی اختصاص یافته است. از آغاز فعالیت این شبکه کارمندان و عوامل آن با شرکت و عضویت در انجمن‌های همجنس‌بازی رپرتاژ آگهی این مسأله را بر عهده گرفتند تا نقش بسزایی را در ترویج همجنس‌بازی ایفا کنند.

چندی پیش کلیپی از «سیاوش صبا» مجری این شبکه لو رفت که صحنه‌های زننده و برهنه از همجنس‌بازی این مجری، دنیای واقعیِ عوامل این شبکه را نشان داد که جنجال بسیاری در فضای مجازی به وجود آورد تا آنجایی که این شبکه تاکنون از این مجری استفاده نکرده است.

سیاوش صبا (سمت چپ)

سیاوش صبا (سمت چپ)

این خبر آنقدر برای شبکه «من و تو» زیان‌بار بود که برای جلوگیری از ریزش بینندگان خود، دست به راهکارهای مختلفی زدند تا مخاطبین خود را حفظ کنند. بدین منظور شدت حمایت خود از همجنسگرایی و فلسفه‌بافی برای توجیه این موضوع را در برنامه‌های مختلف از سر گرفتند.

این بار مسابقه «بفرمایید شام» که به قول خود شبکه از پربیننده‌ترین برنامه‌های «من و تو» است وسیله‌ای برای حمایت از همجنسگرایی قرار گرفت. «بفرمایید شام» یکی از برنامه‌های کپی‌برداری شده از شبکه‌های انگلیسی است که چند سالیست از شبکه «من و تو» پخش می‌شود و در آن، بین چهار نفر مسابقه آشپزی برگزار می‌شود. روال فیلمبرداری این مسابقه بدین صورت است که ابتدا شرکت‌کنندگان را معرفی می‌کنند و بعد نوبت به نوبت به منزل آنها می‌روند و در آخر، شرکت‌کنندگان به میزبان امتیاز می‌دهند.

یکی از امتیازهایی که به میزبانِ هر قسمت تعلق می‌گیرد مربوط به نوع سرگرمی و سوالی است که در میز شام مطرح می‌کند که این بار میزبان از همجنس‌بازی و این که “اگر این مساله برای فرزندتان به وجود بیاید شما چه برخوردی با آن خواهید داشت؟”، سوال کرد. مطمئنا رابطه میز شام و همجنس‌بازی برای همگان تعجب‌آور است و پرداختن به جزییات آن ابدا ربطی به میز شام نداشته و طراحی آن به صورت خیلی ناشیانه‌ای تصنعی می‌باشد. اما آنهایی که روال این برنامه را می‌دانند کاملا به این موضوع واقفند که طرح بحث‌های اجتماعی و یا حتی سیاسی که برای مخاطبین از قداست و یا قبح خاصی برخوردار است و پاسخی همراه با تمسخر، انگ تحجر و یا عقب ماندگی در بیشتر برنامه‌های جدید این شبکه مشهود است تا پاسخ مطلوب صاحبان این سناریو به خورد مخاطب داده شود.

این ترفند این بار برای اثبات حقانیت پدیده شوم و ضدخانواده همجنس‌بازی به کار گرفته شد. اعمالی در این برنامه اتفاق افتاده است که ربطی به میز شام نداشته و القای آن توسط عوامل این برنامه صورت گرفته است تا از این طریق افکار خود را با روشی جدید و البته انگلیسی به خورد مخاطبین دهند. اما قضیه به یک سوال ختم نشد تا آنجایی که این مسأله را یک حق برای هر فردی تلقی کردند و پرسش‌کننده سوال با بیان اینکه “دختر من هم یکی از این افراد است” سعی در عادی جلوه دادن این مساله داشت.

«امید خلیلی» که با نام مستعار «طغرل» گویندگی بفرمایید شام را بر عهده دارد بارها در این برنامه از همجنس‌بازی دفاع کرد و آن را یک مساله شخصی دانست. او در مورد این که همجنس‌بازان چه طور می‌توانند بچه دار شوند، بدون در نظر گرفتن حرمت خانواده ایرانی با لحنی طنزآمیز گفت: “خب لزبینها می‌توانند برای رفع مشکلشان به «طغرل» مراجعه کنند، اما گی‌ها باید چه کار کنند !؟”

اظهار نظر «طغرل» آنقدر بینندگان را شوکه و معترض کرده بود که هجمه‌ای از اعتراض‌ها و انتقادها را بر روی سایت و صفحه فیسبوک این شبکه در پی داشت و خواستار حذف این گوینده از برنامه شدند. بینندگان به دیگر حرفهای غیراخلاقی این گوینده که معمولا در همه برنامه‌ها تکرار می‌شود اشاره کرده بودند و آن را متناسب با فضای خانواده نمی‌دانستند.

قبح‌شکنی در مسیر تغییر زندگی مردم ایران از اهداف اصلی این شبکه است که همیشه در هر برنامه‌ای آن را به اجرا گذاشته‌اند. خانواده‌های ایرانی باید مراقب دیگر آموزش‌های این شبکه باشند تا دچار نشخوار افکار غربی و خودباختگی نشوند و بیش از پیش از فرهنگ ایرانی خویش مراقبت کنند.

انتقاد مخاطبین از تلویزیون «من و تو»

انتقاد مخاطبین از تلویزیون «من و تو»

انتهای پیام/

Notice: Undefined variable: current_value in /home/empireof/domains/empireoflies.ir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa/panel/post-options.php on line 761

۱ دیدگاه

  1. اینا همشون کثافتند همون بهتر که رفتند اینا حرامزاده اند . ایران جای مردای غیور نه اشغالای هم جنس باز.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme