https://telegram.me/empireoflies

بعد از اشرف نوبت لیبرتی است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بیماری توهم و خود بزرگ بینی گروهک تروریستی نفاق نه تنها طی سالهای گذشته درمان نشده بلکه هر روز بر شدت آن نیز افزوده شده است.

گروهکی که شماری از اعضای آن در لیبرتی تحت محاصره قرار دارند، عده‌ای آواره در آلبانی ‌و گروه دیگری به فکر فرارند و تعدادی نیز دچار بیماریهای روحی و روانی شده‌اند هنوز در توهم این هستند که در مناسبات جهانی و منطقه‌ای، وزنه‌ای به شمار می‌آیند. منافقین هنوز باور نکرده‌اند که اشرف تمام شده است و فکر می کنند روزی برمی گردند و پادگان جهنمی‌شان را پس می‌گیرند.

به همین خاطر هر روز و برای اینکه اسم اشرف را تکرار کنند دست به دروغ پردازی‌های عجیب و غریب می‌زنند.گروهک اخیرا مدعی شده است که طرفداران نفاق تحت عنوان موهوم «اشرف نشان ها» در سوئیس، آلمان، فرانسه، انگلستان، سوئد، هلند، دانمارک، رومانی و کانادا ضمن تظاهرات علیه نظام جمهوری اسلامی خواستار رفع محاصره کمپ لیبرتی شده‌اند.

البته تصاویر منتشر شده توسط سایت وابسته به گروهک، خود گویایی همه چیز است و جمعی که تعداد آنها به ۱۰ نفر نیز نمی‌رسد و معلوم نیست در کجا جمع شده‌اند و ملیت کدام کشور را دارند در حال شعار دادن هستند.

این ترفند منافقین سالهاست که رنگ باخته و طی سالهای گذشته رسوایی‌های زیادی از این حربه منافقین در رسانه‌ها منعکس شد. گروهک برای اینکه خود را دارای اعتبار جهانی نشان دهد افرادی را اجیر می کرد تا در پایتختهای کشورهای مطرح غربی در حمایت از تشکیلات تروریستی‌شان شعار بدهند.

تعداد زیادی از آنها حتی نمی‌دانستند برای چه و در حمایت از چه کسی و بر ضد چه کسی تجمع کرده‌اند. منافقین اگر ذره‌ای اعتبار در سوئیس، آلمان، فرانسه، انگلستان، سوئد، هلند، دانمارک، رومانی و کانادا داشتند، حتما حال و روزشان این نبود. اگر اعتباری در کار بود چرا هیچ کشوری حاضر به پذیرش منافقین در خاک خود نیست؟ خود گروهک که سهل است حتی اربابان غربی،عربی و عبری آنها نیز نمی‌توانند پادگان اشرف را تحت عنوان تظاهرات اشرف نشان ها یا افسانه هزار اشرف و یا هر اسم و ادعای دیگری بازگردانند. نه تنها اشرفی در کار نیست بلکه دیر یا زود لیبرتی نیز به سرنوشت اشرف دچار خواهد شد.

انتهای پیام/پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین

منافقین اگر ذره ای اعتبار در سوئیس، آلمان، فرانسه، انگلستان، سوئد، هلند، دانمارک، رومانی و کانادا داشتند حتما حال و روزشان این نبود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme