https://telegram.me/empireoflies

بسیاری از آمریکایی‌ها به نان شب محتاجند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: با آنکه مقامات آمریکایی ادعا دارند که اوضاع اقتصادی این کشور بهبود یافته است، اما بر اساس گزارش‌های رسمی، درخواست‌های مردمی برای دریافت کمک از سازمان‌های خیریه موسوم به «بانک غذا» افزایش چشمگیری داشته است.

انتظار می‌رود امسال تقریبا ۴ میلیارد پوند (بیش از ۱٫۸ میلیارد کیلوگرم) غذا در بین خانواده‌های فقیر امریکایی پخش شود که این رقم در سال گذشته میلادی ۳٫۸ میلیارد پوند بوده است.

این افزایش چشمگیر درخواست برای دریافت غذا سبب شده تا سازمان‌های خیریه مجبور شوند میزان مواد غذایی موجود در بسته‌های کمک غذایی را کاهش دهند. وضعیت در بین فقرای آمریکایی به نحوی‌ست که همه روزه از ساعت ۶:۳۰ صبح برای دریافت غذا در صف می‌ایستند.

با آنکه دولت آمریکا از بهبود شرایط کسب و کار در آمریکا سخن می‌گویند، اما کارشناسان معتقدند که اوضاع اقتصادی برای افراد کم درآمد جامعه بهبود نیافته است. اکنون بیش از ۴۶ میلیون آمریکایی، یعنی حدود ۱۵ درصد مردم این کشور، نیازمند دریافت کوپن‌های غذا هستند تا شب گشنه سر بر بالین نگذارند.

برخی از کارشناسان بر این باورند کاهش ارائه «کوپن غذا» به خانواده‌های شاغلی که درآمدشان کفاف مخارج را نمی‌دهد، منجر به افزایش مراجعه‌کنندگان به بانک‌های غذا شده است.

فاصله طبقاتی شدید در جامعه آمریکا و تفاوت درآمد ثروتمندان و فقرا در این کشور سبب اعتراضات بسیاری شده و مردم این کشور از وجود بی‌عدالتی گسنرده در این کشور عصبانی هستند و معتقدند که دولتمردان آمریکایی توانایی مقابله با تبعیض در این کشور را ندارند و خود از عوامل بی‌عدالتی در این کشور هستند.

انتهای پیام/

با آنکه مقامات آمریکایی ادعا دارند که اوضاع اقتصادی این کشور بهبود یافته است، اما بر اساس گزارش‌های رسمی، درخواست‌های مردمی برای دریافت کمک از سازمان‌های خیریه موسوم به «بانک غذا» افزایش چشمگیری داشته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.45 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme