https://telegram.me/empireoflies

بستنی بخور، شعار بده!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دکتر محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، در حاشیه سفر اخیر به نیویورک، در روز ۹ اردیبهشت ماه امسال، در دانشگاه نیویورک به سخنرانی پرداخت.

در حاشیه سخنرانی وزیر امور خارجه کشورمان، با چراغ سبز مسئولان آمریکایی، فردی که خود را حامی حقوق بشر می‌نامید، در بیرون محل سخنرانی، نمایشی ضدایرانی به راه انداخت.

این فرد برای اعتراض به آنچه “نقض حقوق بشر، زندانی‌کردن و اعدام‌های سیاسی در ایران” می‌نامید، در حاشیه خیابان مجاور محل سخنرانی، به عابران پیاده که اکثراً شامل دانش‌آموزان می‌شدند، به‌طور رایگان بستی داد و در عوض از آنها خواست که برابر دوربین پلاکاردی ضد ایرانی را در دست گرفته و علیه جمهوری اسلامی شعاری را تکرار کنند.

دیوید-کیز---بستنی-آمریکایی

«دیوید کیز» به‌طور رایگان به دانش‌آموزان بستی می‌داد و در عوض از آنها می‌خواست که پلاکاردی ضد ایرانی را در دست گرفته و علیه جمهوری اسلامی شعاری را تکرار کنند.

این فردا «دیوید کیز» نام دارد. وی دارای تابعیت دوگانه آمریکایی-اسرائیلی، البته بیشتر خود را یک اسرائیلی و حامی رژیم صهیونیستی می‌داند. او دارای مدرک تحصیلی کارشناسی‌ارشد دیپلماسی از دانشگاه تل‌آویو رژیم صهیونیستی است. «دیوید کیز» به‌سبب سابقه همکاری با دستگاه‌های جاسوسی آمریکا (CIA) و رژیم صهیونیستی (موساد) به زبان‌های انگلیسی، عربی، عبری و تا حدی فارسی مسلط است.

«دیوید کیز» با قرار دادن یک ماشین بستنی که روی آن به کنایه‌ نوشته شده بود «زندانیان سیاسی را اعدام کنید» بین عابران ۱۰۰۰ بستنی رایگان به نشانه‌ هزار اعدام در ایران طی ۱٫۵ سال گذشته توزیع کرد.

البته وی به این نکته مهم اشاره نکرد که بیشتر این افراد شامل قاچاق‌چیان مواد مخدر، متجاوزان به عنف و اعضای گروه‌های تروریستی و ضدامنیتی بودند، و تلاش کرد به‌نحوی نمایش بازی‌کند که گویا همه اعدامی‌ها در ایران زندانی سیاسی و تنها مخالف جمهوری اسلامی هستند.

صف طولانی بستنی رایگان!

صف طولانی بستنی رایگان!

 

«دیوید کیز» همچنین در این نمایش سعی نمود از برخی زندانیان امنیتی به‌نام زندانی سیاسی حمایت کند. این عامل سرویس‌های امنیتی آمریکا و اسرائیل، چند سال پیش به رسانه‌های غربی توصیه کرده بود که نام زندانیان سیاسی در ایران را برجسته کنند و از این طریق به جمهوری اسلامی فشار بیاورند.

«دیوید کیز» صهیونیست که خود را با عنوان مدیراجرایی سازمان «پیشبرد حقوق بشر» معرفی کرد، درحالی که بادکنک‌هایی به رنگ پرچم ایران در دست داشت، در مسیر عبور تیم مذاکره‌کننده‌ هسته‌ای جمهوری اسلامی حاضر شد و سعی نمود آنها را به واکنش وادار کند که با بی‌توجهی مقامات کشورمان ناکام ماند.

مزاحمت «دیوید کیز» برای مسئولان ایرانی

مزاحمت «دیوید کیز» برای مسئولان ایرانی

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme