https://telegram.me/empireoflies

برگی دیگر از فساد اخلاقی مدیر GEM TV؛ اعترافات مدیر دوبلاژ این شبکه

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تا همین چند وقت پیش،‌ بررسی عملکرد شبکه‌ موسوم به «جم» تنها براساس دانسته‌هایی بود که در برخی رسانه‌ها منتشر شده بودند اما با مهاجرت چند بازیگر ایرانی به این شبکه و چند ماه بعد اعتراض هایی که از طرف این افراد و اخراج و یا بازگشتشان از این شبکه باعث شد که اطلاعات مخاطبان ایرانی از پشت پرده این شبکه روز به روز بیشتر شود تا جایی که هم اکنون بسیاری از افرادی که تا دیروز در این شبکه کار می کردند و جرات اعتراض نداشتند در روز های اخیر صدای شان بلندتر شده و دست به افشاگری هایی می زنند که برای بسیاری از مخاطبان این شبکه غیر قابل باور است.

درباره فساد اخلاقی موجود در این شبکه تا کنون حرف های زیادی زده شده و جالب این که این حرف ها از طرف افرادی گفته شده که مدتی در این شبکه مشغول به کار بوده اند و البته وجه مشترک حرف های تمام این افراد متمرکز بر فساد اخلاقی مدیر این شبکه بوده است که زمانی عضو منافقین بوده و در اردوگاه اشرف زیر نظر مسعود رجوی که به داشتن روابط جنسی متعدد مشهور است آموزش دیده است.

چندی پیش دو تن از بازیگران زن این شبکه که سال گذشته وارد این شبکه شده بودند از این رسانه خارج شدند آنها در مصاحبه های خود به وضوح اذعان می کردند که دلیل اصلی خارج شدن آنها از این شبکه درخواست های رابطه جنسی از طرف مدیریت این شبکه بوده که برای رشد و ارتقا در آن سیستم لازم بود به آن درخواست ها پاسخ مثبت دهیم.

و یا مثلا یکی از مدیران تولید این شبکه چندی پیش در مصاحبه ای گفته بود هیچ قید و بند خانوادگی در این شبکه هم چون اردوگاه منافقین در عراق وجود ندارد. یارمهدی که دستیار تولید در این شبکه بود پس از جدایی از این شبکه گفته بود  افرادی که با این شبکه همکاری می‌کنند، پس از مدتی باید در میهمانی‌های شبانه سعید کریمیان و خواهرش سعیده کریمیان شرکت کرده و در صورت تأهل،‌ قید زندگی مشترک و همسرشان را بزنند. از طرفی زمانی که این افراد مدت ویزایشان در ترکیه به پایان برسد،‌ به آنها پیشنهاد می‌کنند که مسیحی شوند تا بتوانند پناهنده شوند!

اخیرا مدیر دوبلاژ این شبکه نیز اعترافاتی را با این مضمون کرده که جای تامل دارد. شقایق احمدی بازیگر و مدیر دوبلاژ این شبکه پس از خروج از ترکیه شروع به افشاگری در خصوص این شبکه می کند وی می گوید تا مدت ها از ترس کریمیان و افرادش قادر به مصاحبه نبوده تا پشت پرده این شبکه را افشا کند.وی در بخش از مصاحبه خود می گوید که جو موجود در این شبکه به هیچ عنوان شباهتی به یک رسانه ندارد و افراد دنبال باند بازی و خاله زنک بازی هستند و عموما هم سوادی در حوزه رسانه و فیلم سازی ندارند. وی در خصوص مدیر این شبکه می گوید کریمیان حتی الفبای کار رسانه ای را هم نمی داند تا جایی که از وی خواسته بود روزی یک قسمت سریال تولید کند!

شقایق احمدی در خصوص شخصیت کریمیان می گوید که وی بسیار خودبرتر بین است و علاوه بر این که دیگران را تحقیر می کند فساد اخلاقی بسیار گسترده ای هم دارد تا جایی که به همه دست اندر کاران این شبکه پشنهاد روابط جنسی می دهد.

وی محیط جم تی وی را بسیار وحشت آور می داند تا جایی که همه افرادی که اندک شخصیتی برای خود قائل هستند خیلی زود آن شبکه را ترک می کنند.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme