https://telegram.me/empireoflies

برنامه‌های ضد ایرانی غرب در پروژه جدید «لندن سقوط کرده است»

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: آثار بسیاری علیه مسلمانان جهان و در راس آن مردم آزاده خواه ایران از سوی غربی ها در این سال ها طی نقشه ای برنامه ریزی شده ساخته شده است که نشان دهنده تلاش سران سیاسی هالیوودساز جهت مقابله با تفکرات اسلامی است و دلیل آن هم واهمه‌ای است که غربی ها نسبت به گسترش دین خوش عطر و بوی اسلام دارند و این مساله می تواند مورد توجه بسیاری از اهالی دست اندرکار سینمای ایران قرار گیرد که تولید آثاری در راستای نگاه مردم عدالت‌خواه ایران را تحت عناوین گمراه مانده‌ای چون سینماگر رانت‌خواه و فیلمساز حکومتی و امثالهم می‌دانند! و به دلیل جداماندگی از تفکر مردمان این سرزمین و گرایشات غربزده‌ای که دارند، به دنبال تفکر و تولید آثاری در راستای نگاه ملی و در جهت ریشه‌کن کردن نقشه‌های شوم دشمنان خارجی نیستند و این خطوط مغایر با رویه به کار رفته توسط سینماگران هالیوودی که تلاش برای نمایان‌سازی تفکرات کشور خود دارند، جای تعجب بسیار دارد.

اخیرا نقدی برای فیلم «المپیوس سقوط کرده است» در همین صفحه به نگارش درآوردم و در آن عنوان داشتم که فیلم فوق در پی ترویج جهان منجی گرایانه غرب در برابر تفکر تروریستی شرق بوده است و حال در دنباله همین فیلم، به نقد اثر دیگری از محصولات دغل بازانه غرب خواهم پرداخت.

جدیدترین پروژه ای که در این یادداشت به معرفی و برملا کردن لایه های زیرین آن می پردازم، قسمت دوم از فیلم «المپیوس سقوط کرده است» بوده که طبق فیلمنامه ای در ضدیت با مسلمانان و مردمان ایران زمین تولید شده است. این بار فیلم «لندن سقوط کرده است»(London Has Fallen) با استفاده از فیلمسازی با رگه ایرانی و استفاده از الفاظ و نام های عربی و ایرانی برای کاراکترهای خود به طور مشخص به مرکز کینه جویی غربی ها علیه اسلام و ایران می پردازد و انتخاب کارگردانی ناشناس چون بابک نجفی؛ فیلمساز ایرانی دو رگه ایرانی-سوئدی که فارغ التحصیل دانشکده دراماتیک استکهلم بوده و ساکن کشور سوئد است برای انتخاب چنین فیلم مهمی در راستای نزدیکی تفکر نهفته در اثر برای مخاطب و در واقع اثبات بیشتر ادعایی واهی مبنی بر تروریست خواندن ایرانیان است!

فیلمی اکشن و نسبتا پر هزینه که به شیوه مهیج آور و البته تهوع آور! بسیاری از ساخته های بی مایه هالیوودی در صدد تزریق هیجانی کاذب در تریلری بی ساختار از لحاظ کاشت فیلمنامه می باشد و فیلمسازی که در کارنامه اش تنها چند فیلم کوتاه و چند اپیزود از سریال «Banshee» را داشته و صاحب جایزه سوسک طلایی در سوئد برای فیلم Sebbe بوده است!

«لندن سقوط کرده است»، اثری اکشن می باشد که داستانی از گروگان گیری رئیس جمهور آمریکا توسط گروهی مسلمان را نمایش می دهد که در راستای تروریست خواندن مسلمانان و دست داشتن آن ها در جنایات و حوادث تلخ سیاسی بوده و در این مسیر با عنوان سازی نام هایی چون امیر برقاوی که رهبر این گروه تروریست می باشد و کامران که نام یکی دیگر از افراد این گروه است، به دنبال تزریق اندیشه های دروغین سران صهیونیست هالیوود بوده که از مرحله تولید تا تبلیغات اکران در صدد نفوذ این تفکر نزد مخاطبان آمریکایی و غیرآمریکایی می باشند که وجود اسلام در جهان بسیار خطرناک است! و این نوع حمایت غربی ها به اشکال مختلف موجب این شد که فیلم ضعیف و بی ساختار و به هم ریخته «لندن سقوط کرده است» در این مدت محدود از زمان اکران با یاری کمپانی لایونزگیت به فروش شگفت آور ۴٫۵ میلیون دلاری دست یابد و این وضعیت وقتی برجسته می شود که بدانیم فیلم «درود بر سزار» ساخته برادران خلاق کوئن که اثر افتتاحیه جشنواره برلین اخیر بوده در باکس فروش به حدود نصف این رقم و مبلغ ۲٫۲ میلیون دلار رسیده است!

فیلم هایی با نگاه فریبنده «لندن سقوط کرده است» طی برنامه های مدون توسط سران صهیونیست در جهت القای تفکراتی دروغین به تدریج ساخته می شود و تنها راه مقابله با این گونه فیلم های دروغین، تولید آثاری خوش ساخت و ارزشمند در سطحی بین المللی و از منظر استراتژیک جهت نمایان سازی رویه معکوس رخداده در این آثار بوده که نیاز به همتی والا از سوی مسئولان سینمایی، تهیه کنندگان سینما و فیلمسازان متعهد این دیار دارد.

انتهای پیام/سراج ۲۴

«لندن سقوط کرده است»، اثری اکشن است که داستانی از گروگان گیری رئیس جمهور آمریکا توسط گروهی مسلمان را نمایش می دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme