https://telegram.me/empireoflies

برنامه جامع ضد انقلاب برای تجزیه ایران در آستانه انتخابات

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در یک سال گذشته فعالیت گروههای تجزیه طلب به بهانه های مختلف در داخل و خارج ایران پررنگ تر شده و این در حالیست که هیچ کدام از این گروهها از پشت وانه اجتماعی در خارج و داخل کشور برخوردار نیستند.ماه گذشته نیز چند آدم معلوم الحال و ایران ستیز در استکهلم دور هم گردآمدند و به زعم خود برای آینده “ملیت های” ایرانی تخیلاتی بافتند.

چندی پیش سمیناری با اصطلاح جعلی “ملیت های ایران” در سوئد با شرکت چهره های ضد ایرانی برگزار شد که خود فروختگانی همچون “حسن اعتمادی” پدر “رها اعتمادی” مجری تلویزیون من و تو و از اعضای هیت مدیره سکولار دمکرات ها، اسماعیل نوری علا، “یوسف بنی طرف” از رهبران حزب تروریستی الاحواز و همچنین “احمد رافت” در آن حضور داشتند.

در این همایش محمدرضا هیئت و علیرضا اردبیلی از تجزیه طلبان باسابقه و از بانیان این سمینار دو نفر را دعوت کردند که موفق به پلورالیسم سیاسی بشوند ونقش آنها را بعنوان ملیت ها در آینده کشور تعیین بفرمایند .

محمد رضا هیئت در خصوص مستقل بودن این طیف از ضد انقلابیون و عدم وابستگی شان به دولت های خارجی گفته:«این مرکز یک نهاد مدنی و “ان جی او” است و هیچ ارتباطی با دولت ترکیه، آذربایجان یا دولت‌های دیگر ندارد. مسائل ترکیه نیز جزو برنامه و حوزه تحقیقاتی این مرکز نیست.» البته دروغ گویی این حضرات کاملا مشخص است چرا که  “مرکز مطالعاتى تبریز” در آنکارا است و مدیر آن محمدرضا هیئت برادرزاده جواد هیأت پان ترک سرشناس است.

قطعنامه اعضا سمینار چنان ضد منافع و تمامیت ارضی ایران بود که حسن اعتمادی چند روز پس از این سمینار تکذیبه ای را منتشر نمود تا تلاش کنداین لکه ننگ را از دامن خود پاک نمایید

اسماعیل نوری علا فعال سیاسی چپ و احمد رافت از اعضای کنفدراسیون سابق دانشجویان و خبرنگار امروز می خواهند با جا انداختن این دروغ که ایران کشوری چند ملیتی است و ما به دنبال دفاع از حقوق ” ملیت های ” ستمدیده ی ایران هستیم فاز دوم خیانت خود را تکمیل کنند.

گفته شده احمد رافت از پدری ایرانی و مادری ایتالیایی است. پس از پایان تحصیلات دبیرستانی برای ادامه ی تحصیلات در رشته ی حقوق سیاسی به ایتالیا می‌رود. در آن سال‌ها فعالیت خود را در کنفدراسیون دانشجویان ایرانی آغاز می‌کند. در سال ۱۹۷۷ میلادی، پس از چهار سال اقامت در آلمان به ایتالیا باز می‌گردد و در رسانه «روزنامه‌ی کارگران» آغاز به کار می‌کند

وی همزمان با دبیری کنفدراسیون دانشجویی مسئول نشر و ترجمه مقالات مسموم گروههای چپ عضو کنفدراسیون در رم بود.احمد رأفت در حمایت از گروه‌های قومیت‌گرا و تروریستی یَد طولایی دارد، به طوری که بارها با سرکردگان گروهک‌های تجزیه‌طلب بخصوص پان‌ترک‌ها و پان‌عرب‌ها مصاحبه نموده و به حمایت از آنها پرداخته است. رافت امروز با رافت دیرو چندان تفاوتی ندارد وی که زمانی خود را انقلابی می دانست  امروز در قامت خبرنگار مدافع حقوق بشر سخنان نژاد پرستانه ضد ایرانی را درشیپور خود میدمد.

در این بین احمد رافت از رسانه پرسابقه ای مانند کیهان لندن سو استفاده کرده تا آنرا به تریبونی جهت تکرار ادعاهای این مغرضان و مزدوران تبدیل کند!

نوری علا همچنین چند گفتگو با تلوزیون تجزیه طلب و وابسته گوناز تی وی به مدیریت اوبالی انجام داده وی در قسمتی از سخنان خود می گوید:” استقلال طلب خواندن تجزیه طلبان فدرالیسم را دوست دارم از آن گریزان نیستم و فقط از واژه نامتمرکز به جای آن استفاده می کنم تجزیه یک کشور لزوما بد نیست .مثل چک واسلواکی که به دوکشور تقسیم شد وهیچ مشکلی هم پیش نیامد “.

اما گردهم آوردن این افراد و دیگر افراد ایرانستیز تحت پوشش “هویت طلب” و یا فدرالیست و یا فعال حقوق اقوام بدون پشتکار بی‌ بی‌ سی‌ فارسی‌ و رسانه من و تو و یا بدون زحمات بلندگوی سازمان سیا (صدای آمریکا) در کنار رادیو فردا و یا دویچه وله و رادیو زمانه و غیره ممکن است.

در حال حاضر طراحان تجزیه تدریجی‌ ایران، اکنون به شکلی‌ آشکار فاز دوم پروژه خود را آغاز کرده اند. تقریبا همه این رسانه‌های فارسی‌ زبان بیگانه با هماهنگی کامل، در صدد آماده کردن ذهنیت ایرانیان برای پذیرفتن فدرالیسم قومی در آینده میباشند، فدرالیسمی که نیّت نهایی‌ آن‌، جدا کردن تیره‌های ایرانی از یکدیگر است.

تضعیف ملیت ایرانی و جایگزین کردن آن با ملیتهای ساختگی و جعلی در راستای جدا سازی ایرانیان از یکدیگر از اهداف اصلی و مهم رسانه های فارسی زبان و گردانندگان آنها میباشد.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme