https://telegram.me/empireoflies

برنامه‌سازی ۱۹۴ شبکه فارسی‌زبان علیه نظام و ملت ایران

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: فرمانده قرارگاه امربه‌معروف و نهی از منکر سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان که علیه نظام و ملت ایران برنامه می‌سازند، گفت: در حال حاضر ۱۹۴ شبکه فارسی‌زبان بر روی افکار بیش از نیمی از ملت ما کار می‌کنند.

سردار مهدی کلیشادی عصر امروز در همایش بصیرت عاشورایی امربه‌معروف و نهی از منکر و زندگی به سبک اسلامی که در مجتمع آموزشی فرهنگی امامزاده سید علی برگزار شد، با اشاره به جنبه‌های کاربردی امربه‌معروف ونهی از منکر در ادارات کشور اظهار داشت: بدنه نظام و بدنه دستگاه‌های حکومتی در قوه مجریه و قضائیه و حتی نیروهای مسلح یکی از جنبه‌هایی است که اسلامیت نظام ما را باید اثبات کند.

فرمانده قرارگاه امربه‌معروف و نهی از منکر سازمان بسیج مستضعفین افزود: مردم و ناظران بیرونی عملکرد انقلاب اسلامی را بعد از ۳۸ سال در ابعاد و حوزه‌های مختلف در مسیر تمدن سازی اسلامی رصد می‌کنند اما متأسفانه شاهد آسیب‌ها و معضلات مختلفی در کشور هستیم.

کلیشادی بابیان اینکه در دستگاه‌های حکومتی موضوعات و آسیب‌ها به ۴ دسته تقسیم می‌شوند، گفت: باید عوامل آسیب‌زا، آسیب‌های موجود، معروفات ترک شده و منکرات رایج را در ادارات موردبررسی قرار داد.

وی بیان کرد: اگر نتوانیم عوامل آسیب‌زا را شناسایی کنیم نمی‌توانیم آسیب‌ها را نیز از میان برداریم و معروفات را پیاده و منکرات را از بین ببریم.

فرمانده قرارگاه امربه‌معروف و نهی از منکر سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان که علیه نظام و ملت ایران برنامه می‌سازند، گفت: در حال حاضر ۱۹۴ شبکه فارسی‌زبان بر روی افکار بیش از نیمی از ملت ما کار می‌کنند.

کلیشادی بیان کرد: هیچ موضوع و زاویه فردی و خانوادگی در کشور ما وجود ندارد که یا شبکه‌ای در مورد آن ایجاد نشده باشد و یا برای آن دشمن برنامه‌ریزی نکند، وجود شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام از جمله این عوامل آسیب‌زا هستند.

وی بابیان اینکه انتخاب رشته شهر برای دانش آموزان یکی دیگر از عوامل آسیب‌زاست، تصریح کرد: سازمان سنجش این امکان را برای فرد به وجود آورده که فرد شهری به غیر شهر خود را برای ادامه تحصیل انتخاب کند و مدت حداقل چهار سال را به‌دوراز خانواده زندگی کند.

فرمانده قرارگاه امربه‌معروف و نهی از منکر سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: به گزارش رسمی نیروی انتظامی سالیانه بیش از ۵ میلیون نفر به‌وسیله تورهای خارجی به سفرهای تفریحی خارج از کشور می‌روند که اکثر این تورها هیچ کنترلی بر آن‌ها نیست.

کلیشادی تولید و واردات لباس زنان را یکی دیگر از عوامل آسیب‌زا بیان کرد و گفت: همچنین در بخش دولتی و سازمان‌های حکومتی برخی عوامل آسیب‌زا راداریم و این عوامل را باید در سطح کلان و ملی از بین برد.

وی بیان کرد: توسعه دولت الکترونیک و ایجاد میز خدمت  ازجمله راه‌هایی است که می‌توان در مقابل عوامل آسیب‌زا در کشور ایستاد و با آن مقابله کرد البته هنوز به آن مراحل دست نیافته‌ایم و همچنان باید سامانه ارشادی را در کشور برقرار کنیم.

فرمانده قرارگاه امربه‌معروف و نهی از منکر سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر اینکه همه مردم و ارباب‌رجوع‌ها باید بتوانند شکایت خود را به گوش مسئولان برسانند، تصریح کرد: در این زمینه باید سازوکارهایی تعریف و ایجاد کرد.

کلیشادی خاطرنشان کرد: باید کارمندان را نسبت به امربه‌معروف زبانی فعال کنیم، قوانین انتصاب و اصلاح نظام‌های اداری و در کنار آن فعال کردن بدنه سالم نظام سبب می‌شود که امر معروف در جامعه اجرایی شود.

انتهای پیام/تسنیم

فرمانده قرارگاه امربه‌معروف و نهی از منکر سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان که علیه نظام و ملت ایران برنامه می‌سازند، گفت: در حال حاضر ۱۹۴ شبکه فارسی‌زبان بر روی افکار بیش از نیمی از ملت ما کار می‌کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme