https://telegram.me/empireoflies

برملا شدن دروغ بزرگ فخرآور توسط سایت تقاطع

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» اپوزیسیون بدنامی است که بارها درباره خیانت‌هایش به ایران نوشته‌ایم همان کسی است که در سالهای اخیر بارها از تشدید تحریم ملت ایران و حتی حمله نظامی به کشورمان حمایت کرده است.

فخرآور به‌سبب دروغ‌گویی، کلاه‌برداری و شیادی، در بین عناصر اپوزیسیون به «ننگ‌آور» معروف شده. او همانقدر که در مورد حضورش در حوادث ۱۸ تیر ۷۸ دروغ گفته و در آن زمان به اذعان برخی از عناصر اپوزیسیون مشغول ولنگاری بوده، درباره ارتباط فامیلی‌اش با «رضا شاه» هم همه بخصوص سلطنت‌طلبان را فریب داده است.

چندی پیش هم دروغ گویی های «امیرعباس ننگ‌آور» علیه «ربع پهلوی» در یکی از برنامه‌هایش، سبب شد تا فرزند شاه مخلوع، در صفحات شبکه‌های اجتماعی‌اش به افشاگری علیه فخرآور دست بزند.

«ربع پهلوی» با رد ارتباط فامیلی فخرآور با «رضا شاه»، در پاسخ به یکی از مخاطبین خود گفت: “… دوست عزیز، ادعای این شخص کاملا بی‌اساس است. چنین وابستگی خانوادگی با پدربزرگم ندارد …”

علاوه بر دروغ‌های متعدد فخرآور که در بالا ذکر شد، او درباره مدرک تحصیلی و استادی‌اش در دانشگاه ایالتی تگزاس هم دروغ بزرگ دیگری گفته و هیچ مدرک و حتی نامی از او در سایت دانشگاه مذکور وجود ندارد. «ننگ‌آور» با همین دروغ‌های شاخ‌دار بسیاری از سناتورهای بی‌سواد و بی‌اطلاع کنگره آمریکا را فریب داده و توانسته از آنها پولهای هنگفتی بگیرد.

رفتارهای مشکوک امیرعباس فخرآور تنها منحصر به سالهای پس از خروج وی از ایران نبوده و سالهای حضور وی در ایران و در زندان را هم به طور کامل شامل میشود مثلا علت به زندان افتادن فخرآور برخلاف آنچه وی ادعا میکند، به دلیل فعالیت های سیاسی نبوده است بلکه به خاطرتجاوز به یک دختر دانشجو و نیز چند فقره سرقت و فروش اشیای عتیقه و زیرخاکی بوده است. وی خود در مصاحبه با پارازیت به این موضوع اذعان میکند که در زمان اعتراض های دانشجویی تیرماه سال ۷۸، دانشجو نبوده و بلکه سرباز نیروی انتظامی بوده است!! فخرآور پس از کشیدن چند ماه حبس در بند قاچاقچیان و جنایتکاران زندان قصر ناگهان به بند سیاسی اوین منتقل میشود!

دیروز سایت “تقاطع” فاش کرد که امیرعباس فخرآور یک قاب عکس دانلد ترامپ، رییس‌جمهور امریکا را به صورت آنلاین خریده و در آن، از طرف ترامپ به خودش لقب “توماس جفرسون ایرانی” داده است.

به دنبال انتشار این “تقلب” در شبکه‌های اجتماعی، فخرآور با انتشار یک پست و ویدئوی تازه در اینستگرامش، به “تقاطع” حمله کرده و مدعی شده که این رسانه «مزدور جمهوری اسلامی » است و «توسط مارکسیست-اسلامیست‌های اصلاح‌طلب و توسط لابیست‌های رژیم ایجاد شده است و منابع مالی آن را اوباما و جان کری تامین کرده‌اند».

البته سایت تقاطع اعلام کرده که مضحک و بی‌اساس بودن این اتهامات، برای کسانی که “تقاطع” را دنبال می‌کنند آشکار است و مدیریت “تقاطع” حق پیگیری حقوقی و قانونی «افتراهای» آقای فخرآور را برای خود محفوظ می‌داند.

این سایت در ادامه اسنادی را نشان داده که در آمریکا هر فرد می تواند با دادن ۶۰ دلار از طرف ترامپ برای خود تابلویی را با امضای ترامپ بفرستد.

این رسوایی سندی دیگر از دروغگویی فخر آور است که در سال های گذشته بارها از این موارد و به صورت متعدد در کتاب رفیق آیت الله آورده است و بار ها اسناد جعلی و مضحکی که در این کتاب آمده است توسط سایت امپراتوری دروغافشا شده و فخرآور را رسوا کرده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme