https://telegram.me/empireoflies

برخورد خشن مسعود بهنود با امیرعباس فخرآور+تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغآزادی بیان تنها یک شعار سیاسی زیبا برای بسیاری از عوامل اجرایی شبکه های ماهواره ی فارسی زبان است که با دستاویز قرار دادن آن به هجمه علیه نظام جمهوری اسلامی ایران بپردازند. شاید باور آن برای مخاطبان کمی دشوار باشد اما دست اندرکاران کراوات زده شبکه های ماهواره ی فارسی زبان که در مهد آزادی(!) دم از دموکراسی و آزادی می زنند، خیلی راحت در مقابل کوچک ترین انتقاد عنان اختیار از کف می دهند.

از نمونه های اخیر در تناقض گفتاری و رفتاری ضدانقلاب می توان به مجری شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی اشاره کرد، مسعود بهنود [مجری تلویزیون فارسی بی بی سی] در برابر انتقاد امیرعباس فخرآور او را بلوک کرد! این اقدام به قدری مورد توجه اهالی رسانه قرار گرفت که خیلی زود در شبکه های اجتماعی بازنشر شد. علاوه بر کاربران شبکه های اجتماعی، رسانه های معاند فارسی زبان نیز اقدام مسعود بهنود را سرزنش کردند، سایت دروغ پرداز آمدنیوز در این باره نوشت: « مسعود بهنود از دست‌اندرکاران بی‌بی‌سی فارسی که بسیاری از اهالی رسانه از وی به عنوان یکی از اساتید علم روزنامه‌نگاری نام می‌برند، امیرعباس فخرآور را به دلیل بیان دیدگاه‌ و عقایدش ذیل یک توییت، بلاک کرد».

شرح ماجرای بلوک شدن امیرعباس فخرآور توسط مسعود بهنود به روایت تصویر …….

تناقض گفتاری و رفتاری تنها به مجریان و دست اندکاران تلویزیون بی بی سی فارسی اختصاص ندارد و این موضوع دامان تمام اپوزیسیون را در بر گرفته است! در این باره می توان به پست اینستاگرام «امید دانا» اشاره کرد، او با اشاره به خبر فوت سهراب اخوان [مجری و برنامه ساز تلویزیون ملی ایران و تلویزیون اندیشه] خاطره ای را نقل می کند که چندان بی ارتباط با موضوع گزارش نیست!

امید دانا در این رابطه می نویسد: « … به ایشان گفتم جناب اخوان کسانی که امروز لایک کردن شما را تحمل نمی کنند و شما را اخراج می کنند، فردا اگر حکومت دستشان باشد چه بلایی سرمان می آورند! ایشان سکوت کردند و گفتند دیگر عقلم به جایی نمیرسد.او از محدود افرادی بود که شهامت کرد منو در برنامه اش در تلویزیون اندیشه دعوت کند و بابت همین دعوت از سوی مدیران این تلویزیون تحت فشار قرار گرفت و شخص بیماری چون خسرو صمدی (فروهر) با تماس های توهین آمیزش این پیرمرد …».

انتهای پیام/ما هستیم

آزادی بیان تنها یک شعار سیاسی زیبا برای بسیاری از عوامل اجرایی شبکه های ماهواره ی فارسی زبان است که با دستاویز قرار دادن آن به هجمه علیه نظام جمهوری اسلامی ایران بپردازند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme