https://telegram.me/empireoflies
مسعود شجاعی در تازه ترین مطلب اینستاگرام خود به مردم متدین و انقلابی ایران توهین کرد.

برای آمریکا دعا کنید تا در ایران زلزله نیاید/ ایرانی‌ها خواهان مرگ نیمی از دنیا!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمسعود شجاعی، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران، با انتساب عباراتی به حسین الهی قمشه ای مردم مومن و انقلابی ایران را مورد حمله قرار داد.

شجاعی در پست خود نوشت:

ای کاش ای کاش ای کاش

ای کاش دعای مرگ برای دیگر ملت ها از دهان ایرانیان بیفتد…!

ای کاش جمعه به جمعه برای نیمی از جهان آرزوی مرگ و نیستی نکنیم تا اینقدر مملکت مان دچار مرگ و عزا نشود…!

همان انرژی منفی که بعد هر نماز از حلقوم ایرانیان هیجان زده درمی آید، عاقبت به سر ایرانیان برمی گردد…!

کاش بعد هر نماز، آرزوی برکت و ایمان و یکتاپرستی برای تمام دنیا می کردیم تا شاید قطره ای از این دریای انرژی مثبت به خودمان بازگردد…!

دکتر الهی قمشه ای.

 

به نظر می رسد مسعود شجاعی جای دوست و دشمن را گم کرده است، و انتظار دارد در مساجد و نماز جمعه ها برای دشمنان ایران اسلامی بجای ابراز انزجار، دعا شود.

از طرفی ظلم ستیزی و ایستادگی در برابر استکبار نه تنها دارای انرژی منفی نیست بلکه مورد ستایش هر انسان آزادی خواهی است.

همچنین باید یادآور شد؛ مضامین ادعیه های ما پر است از خیرخواهی، صلح طلبی، گشایش و دعوت به زندگی و یکتاپرستی برای انسان ها که هر روزه در مساجد خوانده می شود.

اما یادآوری چند نکته در خصوص شعارهای مرگ، ضروری به نظر می رسد: برخلاف ادعای این فوتبالیست، این شعارها علیه مردم این کشورها نیست؛ منظور از آمریکا در شعار «مرگ بر آمریکا» که شعاری رایج در ایران و برخی کشورهای دنیاست، به هیچ وجه، مردم آمریکا نیست که در بند زنجیرهای امپراطوری خبری گرفتارند، بلکه منظور، نظام سیاسی و سیاست هایی است که از سوی دولت آمریکا، در دنیا اعمال می شود؛ دولتی که روح استکباری و خوی فرعونی آن بر کشورهای بسیاری سایه انداخته است.

در حالی که دولت آمریکا در چند دهه اخیر مرتکب جنایاتی عظیم علیه مردم ایران شده و تا کنون کوچکترین عقب نشینی در مواضع خود نداشته و حاضر به عذرخواهی از ایرانیان نیست، جالب است که آقای شجاعی انگشت اتهام را به سوی مردم خودمان دراز کرده است.

در جنگ ۸ ساله ای که با حمایت مستقیم آمریکا بر مردم ایران تحمیل شد، صدها هزار ایرانی  به خاک و خون کشیده شدند… آمریکا در ۱۲ تیر ۱۳۶۷ با شلیک موشک هدایت شونده به هواپیمای مسافربری ایران تمامی ۲۹۰ سرنشین آن که شامل ۶۶ کودک بودند را در آسمان خلیج فارس هدف قرار داد؛ اتفاقی که از نظر میزان تلفات انسانی، هشتمین جنایت مرگبار هوایی تاریخ است. پس از آن نیز آمریکا با همکاری رژیم صهیونیستی دست به ترور دانشمندان هسته ای ایران زده و جوانان نابغه کشور را برای جلوگیری از پیشرفت ایران به کام مرگ کشاند.

واقعا آقای شجاعی گمان کرده است که ما باید در مساجد دست به سوی آسمان دراز کرده و برای مقامات دولتی و نظامی آمریکا آرزوی برکت و یکتاپرستی کنیم؟!

گویا مسعود شجاعی به این موضوع اعتقاد دارد که دلیل زلزله کرمانشاه شعارهایی است که مردم بعد از نمازجمعه علیه دولتمردان آمریکا و اسرائیل سر می دهند. اگر نظر وی درست باشد پس دلیل زلزله ها و طوفانها و آتش فشان هایی که فوران می کنند و جان ده ها هزار انسان را در آمریکا می گیرند چه می تواند باشد!؟ حتما آن ها هم به این دلیل عذاب می شوند که علیه ما شعار می دهند! آقای شجاعی از شما خواهش می کنیم که کمی واقع بین باشید و تحت جو رسانه ای غربی ها و ضد انقلاب ها قرار نگیرید و قبل از گذاشتن یک پست، روی آن کمی بیشتر فکر کنید.

انتهای پیام/جام نیوز

مسعود شجاعی در تازه ترین مطلب اینستاگرام خود به مردم متدین و انقلابی ایران توهین کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.2 ( 3 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme