https://telegram.me/empireoflies

بدنام نمودن رهبری؛تاکتیکی که دیگر اثر ندارد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بی بی سی فارسی در مطالبی در سایت خود روز گذشته از پشت پرده رای به طرح مجلس در خصوص برجام مدعی شده که این طرح با موافقت رهبری در مجلس به تصویب رسیده است .این شبکه سلطنتی در مطلبی از قول یکی از نمایندگان مجلس مدعی شده شب قبل از تصویب طرح در مجلس نماینده ای از دفتر رهبری به همراه رئیس مجلس و دبیر شورای عالی امنیت ملی در خصوص این طرح به توافق رسیده اند و پس از مطرح کردن این مطلب در مجلس نمایندگان نیز به تبعیت از رهبری به این طرح رای موافق داده اند .

البته لازم به یاد آوریست تحلیلگران رسانه های بیگانه همواره بر این نظرند که  مقام معظم رهبری موافق سیاست های دولت در خصوص توافق هسته می باشد ولی از آن جایی که نمی خواهد عواقب بد این توافق به نام رهبری تمام شود همواره از اظهار نظر صریح در این خصوص خودداری می کند .

البته رهبری همواره در سخنان خود چه در جلسات عمومی و خصوصی بر این نکته تاکید دارند که از دخالت در جزئیات خودداری می کنند و فقط سیاست های کلی و خطوط قرمز را تعیین می کنند .ولی این رسانه ها با متهم نمودن رهبری و برخی اوقاتاعضای دفتر ایشان تلاش دارند که ایشان را به دخالت در وظایف قوای سه گانه متهم نمایند .

باستانی

به عنوان مثال حسین باستانی از تحلیل گران ارشد بی بی سی که از جمله این افراد است در مطلبی در صفحه فیس بوک خود نوشت :”با دخالت مستقیم دفتر رهبری برای تصویب سریع برجام، با “حکم حکومتی” حتی اجازه بررسی حدود دویست پیشنهاد اصلاحی نمایندگان منتقد در صحن علنی داده نشد و پرونده جنجالی برجام ظرف بیست دقیقه بسته شد. با وجود این، شخصا تصور نمی کنم حتی در این شرایط، برخی رسانه های غربی تمایلی به تجدیدنظر در تحلیل های قبلی خود مبنی بر “مخالفت آیت الله خامنه ای با توافق هسته ای” نشان دهند. پیش بینی بنده آن است که آقای خامنه ای مدتی بعد مجددا خواهند گفت که در بحث های برجام دخالتی نداشته اند و باز بعضی از تحلیلگران نتیجه خواهند گرفت که تحلیل های قبلی آن عزیزان “اثبات شده است”.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme