https://telegram.me/empireoflies

از بدرقه مسئولان نظام، تا استقبال ضدانقلاب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزهای نخست بهمن ماه سال ۱۳۹۳ بود که خبری درباره قصد یک دوچرخه‌سوار جهانگرد برای رکاب‌زدن مسیر شهر رشت تا شهر‌ هانوفر آلمان و دیدار با پروفسور مجید سمیعی در رسانه‌ها منتشر شد.

«فرهود گودرزی» سال گذشته قرار بود با حمایت مسئولان شهر رشت و استان گیلان، به نیت ارسال پیام «محمد رسول الله» و پیام صلح و دوستی ملت ایران به ملت‌های دیگر و دیدار با پروفسور «مجید سمیعی» پزشک و جراح سرشناس ایرانی در شهر‌ هانوفر آلمان، تا این شهر رکاب بزند و سپس با رکاب‌زدن مسیر آلاسکا تا کشور شیلی، نام خود را در کتاب رکوردهای گینس به‌ثبت برساند.

حضور «فرهود گودرزی» در برنامه زنده شبکه استانی گیلان

حضور «فرهود گودرزی» در برنامه زنده شبکه استانی گیلان

اما چند ماهی از سفر این دوچرخه‌سوار نگذشته بود که در کمال ناباوری همگان، وی در مسیر این سفر با رسانه‌های گروه‌های اپوزیسیون و ضد انقلاب مصاحبه کرد و به ارزش‌های انقلابی توهین نمود.

وی پس از اینکه از ایران خارج و وارد بلژیک و شهر بروکسل شد، در مصاحبه با چند شبکه ضد انقلاب، اظهارات ساختارشکنانه و توهین‌آمیزی به زبان آورده است. وی در مصاحبه با رسانه‌های سلطنت‌طلب گفت: “این سفر را با نام مردم چندهزار ساله ایران و با پرچم سه رنگ کشور برای دیدن شهربانو فرح رکاب زده‌ام و سپس برای دیدار با پروفسور سمیعی به‌هانوفر خواهم رفت …”

گودرزی پا را فراتر گذاشت و «فرح دیبا» بیوه آخرین شاه پهلوی را «مادر ایران» نامید و گفت: “… پیش از دیدن پروفسور سمیعی می‌خواستم به دست بوسی شهبانو فرح بروم و ده روز نیز برای این دیدار با وی در پاریس ماندم، اما متاسفانه نتوانستم با مادر مردم ایران(!) دیدار داشته باشم … پس از ترک آمستردام به سمت کانادا خواهم رفت … و بعد از آن به دیدار بزرگ مرد ایران، خاندان عزیز پهلوی ولیعهد عزیزمان (ربع پهلوی) خواهم رفت …”

«فرهود گودرزی» دیروز (۱۹ اردیبشهت‌ماه سال ۹۴) در مصاحبه با سایت شبکه «دویچوله» آلمان، بار دیگر سخنان گذشته خود را تکرار کرد و بر پرچم شیروخورشید بوسه زد.

وی که بارها با صداوسیما و رسانه‌های جمهوری اسلامی ایران مصاحبه داشته و در شبکه استانی گیلان به عنوان میهمان ویژه تقدیر شده، پس از خروج از ایران پرچم شیر و خورشید را جایگزین پرچم جمهوری اسلامی نمود و مدعی شد: “در پرچم ملی من یک لکه ننگ وارد شده بود که علامت سیکای هندی است و من آن را پاک کردم.”

«فرهود گودرزی» طی مصاحبه با «دویچه‌وله» به مردم ایران نیز توهین کرد و گفت: “من برخی شب‌ها در کیسه‌خواب در پارک‌ها و کمپ‌ها می‌خوابم و کسی به من کاری ندارد، اما در مملکت خودمان در امان نیستیم و وقتی در ایران رکاب می‌زنم بارها به من حمله شده، اما اینجا امنیت کامل است …”

بوسه «فرهود گودرزی» بر پرچم شیروخورشید

بوسه «فرهود گودرزی» بر پرچم شیروخورشید

وی با آنکه ادعا کرد به هیچ‌گروه اپوزیسیون مخالف جمهوری اسلامی تعلق ندارد و قصد پناهنده شدن نیز ندارد، اما در این میان رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که به‌دنبال فرصتی برای هجمه به جمهوری اسلامی هستند، از برخی سخنان این دوچرخه‌سوار سوءاستفاده کرده و در صدد این هستند که او را حامی خود نشان دهند.

احتمالاً در روزهای آینده رسانه‌های بیگانه مختلفی از جمله با «بی‌بی‌سی فارسی» با این دوچرخه‌سوار مصاحبه خواهند کرد و وی اگر واقعاً ادعای بی‌طرفی و غیرسیاسی بودن دارد، نباید با این رسانه‌ها مصاحبه کند، وگرنه حقیقت سفر وی بیش از پیش هویدا شده و غروب بودن ادعای ‌بی‌طرفی او اثبات می‌شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. آقا برای چی دارید یک فرد نامتعادل رو گنده میکنید؟ این فرد چه ارزشی داره که مطلب درباره اش نوشته میشه؟ اون دنبال همین بود که مطرح بشه و شما دارید کمکش میکنید… پاک کنید بره این فرد ناپاک رو که به فرح میگه “مادر ایران زمین”… فرح اگه مادر بود برای بچه های خودش مادری میکرد که خودکشی نکنند

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme