https://telegram.me/empireoflies

بخش دوم/هرزه‌نگاری ماهواره‌ای چیست و چه عوارضی دارد؟

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بدون توجه به اینکه هرزه‌نگاری عامل ایجاد یا تسهیل‌کننده این بیماری‌ها بوده و بدون توجه به ماهیت انحرافات و اعتیادهای جنسی بیماران، یک مجموعه عوامل ۴ فاکتوره در همه آن‌ها بدون استثنا صدق می‌کند خصوصا در آن‌هایی که تازه با هرزه‌نگاری آشنا شده بودند:

۱-اعتیاد

اولین تغییری که رخ می‌دهد، اثر اعتیادی است. مصرف‌کننده هرزه‌نگاری به آن معتاد می‌شود. وقتی آن‌ها یک بار از مطالب هرزه استفاده کنند، دوباره به آن رجوع می‌کنند و این روند، بارها و بارها تکرار می‌شود. به نظر می‌رسد که این مطالب، یک محرک قدرتمند جنسی بر می‌انگیزد که به دنبال آن، آزادسازی شهوت، اغلب توسط خودارضایی صورت می‌گیرد. هرزه‌نگاری، تصویر بسیار قدرتمند و هیجان‌آلودی ایجاد می‌کند که دائما به ذهن خطور می‌کند و او آن‌ها را در مخیله خود تفصیل می‌دهد.

افراد به هنگام اعتیاد به هرزه‌نگاری، به تنهایی نمی‌توانند از شر آن خلاص شوند و آن را کنار بگذارند. علی‌رغم اینکه این اعتیاد، عواقب وخیمی مثل طلاق، از دست دادن خانواده و مواجهه با قانون (در موارد تهاجمات جنسی، آزار یا سوءاستفاده از همکاران) را به دنبال دارد.

همین‌طور بسیاری از بیمارانی که دارای درجه هوشی بالایی بودند، آسیب‌پذیر بودند؛ شاید علت آن، قدرت خیال‌پردازی آنان بود که آن‌ها را بیشتر به اعتیاد نزدیک می‌ساخت. افراد بسیاری اعتراف کرده‌اند که اعتیاد افراطی به این مطالب داشته‌اند و کل زندگی‌شان را صرف آن کرده‌اند؛ و همیشه به دنبال موارد وقیحانه‌تر می‌گردند.

همانند یک معتاد الکلی یا افیونی، آن‌ها همواره به دنبال ارضای بیشتر و مطالب مستهجن‌تر هستند، اما زمان بیشتری طول می‌کشد که ارضا شوند. برای غیر معتادان، فهم طبیعت کاملا تحریک‌شده معتادان جنسی، دشوار است. هنگامی که موج آن‌ها را می‌گیرد، هیچ چیز نمی‌تواند آن‌ها را از کار خود باز دارد، چه نگاه کردن به مطالب مستهجن همراه با خودارضایی باشد، چه عمل جنسی با فاحشه‌ها، و چه تجاوز به کودکان یا یک زن باشد.

۲-تشدید

دومین مرحله، تاثیر تشدیدی است. با گذشت زمان، فرد معتاد نیازمند انواع شدیدتر، آشکارتر، منحرف‌تر، و عجیب و غریب‌تر مطالب جنسی می‎شود تا «حال جنسی» خود را افزایش دهد. این فرآیند، یادآور اعتیاد به موادمخدر است. با گذر زمان، همواره یک نیاز رو به افزایش برای موارد تحریک کننده‌تر وجود دارد تا همان تاثیر ابتدای را داشته باشد.

ازدواج کردن هم، مشکل آن‌ها را حل نمی‌کند. اعتیاد آن‌ها و تشدید این اعتیاد، عمدتا به علت تخیلات قدرتمند جنسی در اذهان آنان است که توسط هرزه‌نگاری‌ها کاشته شده است. آن‌ها اغلب این تخیلات جنسی همراه با خودارضایی را به خود آمیزش جنسی ترجیح می‌دهند.

۳-حساسیت‌زدایی

سومین مرحله‌ای که رخ می‌دهد، حساسیت‌زدایی است. محتویات کتاب‌ها، مجلات و فیلم‌هایی که ذاتا شوک‌برانگیز، شکننده تابوها، غیرمشروع، کریه و غیراخلاقی هستند، اما از لحاظ جنسی تحریک‌کننده‌اند، به هنگام اعتیاد به هرزه‌نگاری، قابل قبول و عادی می‌شوند. آنگاه فعالیت‌های جنسی تشریح شده در هرزه‌نگاری‌ها (بدون توجه به منحرف یا ضد اجتماعی بودن آن) مشروع تلقی می‌شوند.

در این مواقع، یک حس رو به رشد «همه این کار را انجام می‌دهند، به آن‌ها اجازه می‌دهند که کارهایی انجام دهند که قبلا برای آن‌ها غیر مشروع بود و با عقاید اخلاقی و معیارهای شخصی سابق آن‌ها در تضاد است.»

۴-فعالیت جنسی

چهارمین مرحله‌ای که اتفاق می‌افتد، افزایش تمایل برای انجام اعمال جنسی‌ای است که فرد در هرزه‌نگاری‌ها مشاهده کرده است. این اعمال عبارتند از: بی‌قید و بندی جنسی، عورت نمایی، شرکت در رفتارهای جنسی گروهی، نظربازی، حضور دائمی در روسپی خانه‌ها انجام اعمال جنسی با کودکان، تجاوز به عنف و آسیب وارد آوردن به خود یا طرف مقابل به هنگام عمل جنسی.

این رفتار دائما در آن‌ها رشد می‌کند و به یک اعتیاد جنسی می‌انجامد، به طوری که آن‌ها خود را محصور در آن می‌بینند و دیگر قادر نیستند آن را تغییر دهند یا با آن مقابله کنند. به علاوه، عواقب منفی این اعتیاد در زندگی آن‌ها، بسیار بدتر است.

به طور کلی این بیماری به ندرت، خود به خود متوقف می‌شود و درمان آن بسیار دشوار است. تکذیب این بیماری از طرف معتاد و امتناع او از برخورد با این مشکل، طبیعی و قابل پیش‌بینی است، و تقریبا همیشه به ناسازگاری زناشویی و گاهی هم طلاق و گاهی به شکستن روابط خصوصی دیگری می‌انجامد.

انتهای پیام/

افراد به هنگام اعتیاد به هرزه‌نگاری، به تنهایی نمی‌توانند از شر آن خلاص شوند و آن را کنار بگذارند. علی‌رغم اینکه این اعتیاد، عواقب وخیمی مثل طلاق، از دست دادن خانواده و مواجهه با قانون (در موارد تهاجمات جنسی، آزار یا سوءاستفاده از همکاران) را به دنبال دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme