https://telegram.me/empireoflies

بحران «سلامت روان» میان دانشجویان انگلیسی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمقامات آموزشی انگلیس اعلام کردند: نرخ خودکشی میان دانشجویان انگلیسی به بیشترین حد خود طی سال‌های گذشته رسیده و همچنان رو به افزایش است. 

براساس تازه‌ترین تحقیقاتی که توسط دفتر ملی آمار انگلیس صورت گرفته است، نرخ خودکشی دانشجویان بین سال‌های ۲۰۰۷ تا  پایان ۲۰۱۶ با افزایش ۵۶ درصدی از ۶٫۶ نفر به ۱۰٫۳ نفر از هر ۱۰۰ هزار نفر رسیده است.

براساس همین تحقیقات، میزان دانشجویانی که از مشکلات بهداشت روان رنج می‌برند، طی دهه گذشته بیش از ۵ برابر رشد داشته است. 

نتایج پژوهش‌ها حاکی از آن است که دانشجویان انگلیسی دچار بحران «سلامت روان» هستند و تعداد دانشجویانی که مبتلا به آن هستند، هر روز افزایش می‌یابد. 

مارک سالتر، سخنگوی کالج سلطنتی روانپزشکان، ضمن هشدار جدی نسبت به شیوع خودکشی میان دانشجویان انگلیسی، اظهارداشت: طی دهه گذشته میزان خودکشی دانشجویان در این کشور تقریبا دو برابر شده است.

این گزارش از مقامات دانشگاه‌ها خواسته است تا اطمینان حاصل شود که خدمات مشاوره‌ای به دانشجویان ارائه می‌شود.

لوسیانا برگر، کارشناس وزارت امورخارجه، گفت:  «این تحقیق سطح نگران کننده‌ای از سلامت روانی دانشجویان را افشاء کرده است».

دکتر ریموند کووک از مرکز تحقیقات و پیشگیری از خودکشی در دانشگاه هنگ کنگ نیز می‌گوید: «بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ روند رو به افزایش خودکشی دانشجویان دختر انگلیس به شدت دیده می‌شود».

دفتر مرکز ملی آمار انگلیس با انتشار آمار و ارقامی اعلام کرده است: در سال ۲۰۱۶ بیش از ۱۵۰ دانشجوی برتر خودکشی کرده‌اند.

این گزارش توصیه کرده است که وزارت بهداشت انگلیس یک صندوق کمک مالی به منظور کمک به دانشجویان برای تأمین هزینه‌های خدمات مشاوره‌ای را تأمین کند.

وزارت بهداشت انگلیس نیز در پایان اعلام کرده است: اختلالات سلامت روانی دانشجویان از زمان رکود اقتصادی به شدت افزایش یافته است؛ ضمن اینکه این موضوع منجر به این شده است که آنها سطح زیادی از استرس و اضطراب را تحمل کنند. 

انتهای پیام/فارس

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

نتایج پژوهش‌ها حاکیست که دانشجویان انگلیسی دچار بحران «سلامت روان» هستند و نرخ خودکشی میان آنها به بیشترین حد خود طی سال‌های گذشته رسیده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme