https://telegram.me/empireoflies

بحران در تلویزیون manoto و ازدواج سازمانی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  شبکه به‌اصطلاح من و تو که با بودجه دولت انگلیس و با حمایت اربابان رسانه‌ای بی‌بی‌سی شکل گرفت از همان ابتدا آرشیو بی‌بی‌سی فارسی در اختیار این شبکه قرار داده شد.
در این شبکه حرف‌هایی زده می‌شود که دست‌اندرکاران شبکه بی‌بی‌سی فارسی به علت خبری بودن شبکه نمی‌توانند این‌گونه آن را مطرح کنند. البته نکته‌ای که کاملاً واضح است تمرکز بر سبک زندگی غربی در این شبکه و ترویج آن در بین ایرانیان مسلمان است که نباید آن را نادیده گرفت.

شرکت تلویزیونی مرجان از سال ۲۰۰۹ با هدف راه‌اندازی و توسعه سری شبکه‌های فارسی‌زبان جدید در دنیای رسانه تأسیس شد. تاکنون فقط شبکه «من و تو» توسط این شرکت تلویزیونی افتتاح گردیده که برنامه‌های آن در استودیوی اصلی شهر لندن ضبط و پخش می‌شود.

این شبکه توسط دو تن از اعضای اپوزیسیون به نام‌های کیوان و مرجان عباسی تأسیس شده است. ایده اصلی این شبکه و شرکت مرجان تی وی اولین بار در شورای مرکزی اتحاد جمهوری خواهان ایران که شاخه‌ای از تشکیلات YFA یا یهودیان فعال آزاد در هلند است مطرح شد و در آن شورا تصمیم بر این گرفته شد که دو تن دو نفر از اعضای فعال تشکیلات اتحاد جمهوری خواهان که البته سابقه کار و فعالیت رسانه‌ای داشته‌اند به نام‌های کیوان عباسی و مرجان عباسی برای تأسیس شبکه‌ای مستقل انتخاب شوند. نحوه فعالیت و کار این شبکه می‌بایست با سایر شبکه‌های هم‌طراز متفاوت می‌بود لذا بعد از جلسات مختلف ایده تأسیس شبکه من و تو مطرح شد و در ۶ آبان ۱۳۸۹ این شبکه بر روی آنتن رفت.

طریقه فعالیت گروه وای اف ای و اتحادیه جمهوری خواهان و جذب افراد به این شبکه این‌گونه  است که در ابتدا با ظاهر عوام‌فریبانه افراد سیاسی و فرهنگی را جذب کرده و سپس بعد از گذشت مدتی آنها را با شرایط گروه آشنا کرده و در ابتدا آنها را با وعده‌های مسئولیت‌های چنین و  چنانی در آینده ایران فریب داده و سپس آنها را به عضویت تشکیلات درآورده و به‌مرور هر چه دارند و ندارند را به‌صورت ماهیانه از آنها می‌گیرند.
در این شبکه زنان و مردانی که وارد می‌شوند تا ۵ سال حق ازدواج و یا فرزند آوری را ندارند و به صورت ماهیانه هم باید افرادی را به این شبکه معرفی نمایند. به همین دلیل است که افرادی که در این شبکه کار می‌کنند هیچ‌گاه تاکنون به‌صورت رسمی در این شبکه ازدواج‌نکرده‌اند به جز معدود افرادی مثل پانته آ مدیری که خود از گردانندگان اصلی این شبکه است و مسئول جذب و نظارت برزنان این شبکه را بر عهده دارد.

گفته شده کسانی که در این شبکه ازدواج می کنند باید یا از آن شبکه اخراج شوند یا در صورت ماندن در این شبکه نباید نسبت به خانواده خود تعصبی داشته باشند و روابط آزاد در این شبکه باید برای آنها مساله ای عادی باشد.

چندی پیش که در خصوص پشت پرده این شبکه در سایت امپراتوری دروغ افشاگری هایی انجام شد موجی از حملات بر علیه این شبکه شکل گرفت. به همین دلیل بعد از این حملات مدیران این شبکه تصمیم گرفته اند تا برخی از کارکنان این شبکه را به ازدواج غیر رسمی هم در آورند تا اندکی از این حملات کاهش یابد.

مثلا چند وقت پیش اخباری شنیده شد که که رها اعتمادی شاعر و ترانه سرا و از مجریان و تهیه کنندگان شبکه من و تو با خواننده لس آنجلسی گوگوش (فائقه آتشین) وارد رابطه عاشقانه ای شده اند با یکدیگر ازدواج کنند.

یا در موردی دیگر رضا روحانی در ۲۰ فروردین سال ۹۶ با پست جدیدی در اینستاگرام خود خبر از عاشق شدن خود و خبر دوستی و ازدواج با فرانک سلیمانی یکی از مجریان شبکه منوتو داد. و هم اینک این ازدواج را در شبکه های مجازی و خود تلویزیون من وتو بسیار تبلیغ می کنند.

چند روز پیش هم مرجان اشتری یکی دیگر از مجریان این شبکه خبر از ازدواج خود داد و عکس هایی را از جشن عروسی خود منتشر نمود.

 

همه این اتفاقات نشان از آن دارد که کارکنان این شبکه با دستور مدیریت کلان این شبکه اصرار دارند تا به مخاطبین خود این گونه وانمود کنند که در این شبکه افراد برای ازدواج منتعی ندارند و می توانند هر گاه که بخواهند یک پیوند عاشقانه را شکل بدهند ولی شواهد نشان می دهد این شبکه هم مثل بی بی سی فارسی تنها ازدواج های سازمانی در آن شکل می گیرد.

انتهای پیام/

 

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme