https://telegram.me/empireoflies

بایکوت هماهنگ بزرگترین همایش انسانی دنیا + عکس

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در حالیکه فردا روز اربعین شهادت امام حسین(ع) و شهدای واقعه عاشورا است، ده‌ها میلیون نفر از عشاق اهل‌بیت(ع) از ده‌ها کشور جهان، در حال پیاده‌روی به‌سوی کربلا هستند. با این حال تقریبا تمام رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه به‌طور هماهنگ اخبار مربوط به راهپیمایی عظیم اربعین را بایکوت کرده‌اند.

رسانه‌های وابسته به دولت‌های غربی و ارتجاع عرب مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «صدای آمریکا»، «رادیو فردا»، «روزآنلاین»، «رادیو زمانه» «العربیه»، «روزآنلاین» و امثالهم، بدون توجه به هیچ‌یک از قوائد خبرنگاری و به‌طور غرض‌ورزانه، با بی‌توجهی به همایش عظیم انسانی اربعین در عراق، به‌موضوعات حاشیه‌ای پرداخته و به‌طور کاملاً عمدی راهپیمایی اربعین را سانسور کرده‌اند.

رسانه‌های معاندِ غربی و عربی، این روزها با انتشار برخی از اخبار جهت‌دار در تلاشند تا راهپیمایی عظیم اربعین را کم‌اهمیت جلوه دهند؛ در حالی که مانندی برای این همایش بزرگ انسانی در هیچ‌جای دنیا وجود ندارد باید آن را در کتاب رکوردهای جهان ثبت کرد. این رسانه‌ها با استفاده از برخی منابع نامشخص، در تلاشند تا مسیر عبور زائران اربعین را ناامن جلوه داده تا علاقه‌مندان حضور در راهپیمایی بزرگ اربعین را از حضور در این همایش بزرگ انسانی منصرف کنند.

رسانه‌های وابسته به دولت‌های غربی که پیشتر نیز دشمنی خود با ارزش‌های اسلامی اثبات کرده‌اند، به‌جای پرداختن به متن ماجرا، به برخی حواشی بی‌اهمیت پرداخته‌اند. در یکی از این مواد، رسانه‌هایی مانند «رادیو فردا»، «صدای آمریکا» و «بی‌بی‌سی» فارسی، بی‌توجه به سیل جمعیت عشاق اباعبدالله(ع)، مسدود‌شدن مرز مهران به‌سوی عراق و نارضایتی برخی زوار بدون روادید را مورد تاکید قرار داده‌اند و می‌کوشند تا مقامات ایرانی را ناتوان در مدیریت مراسم اربعین معرفی کنند. این در حالیست که همین رسانه‌ها در ماجرای فاجعه دو ماه پیش در منا، رژیم سعودی را بی‌تقصیر در وقوع آن فاجعه معرفی کردند در عوض، به زوار ایرانی را مقصر دانستند.

بایکوت خبری کنگره‌ی بزرگِ حسینیِ اربعین امسال مانند سالهای گذشته در حالی به‌صورت هماهنگ از سوی رسانه‌های بیگانه و اپوزیسیون دنبال شده که این رسانه‌ها از انعکاس هر تجمع و اعتراض کوچکی در ایران چشم‌پوشی نکرده و حتی یک تجمع صنفی مجوزدار را هم نشانه اعتراض گسترده مردم ایران به نظام جمهوری‌اسلامی عنوان کرده و به‌طور گسترده انعکاس می‌دهند.

در ذیل، تصویر صفحه نخست برخی از رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به دولت‌های غربی و ارتجاع عرب آمده که در صفحه نخست‌شان هیچ اشاره‌ای به راهپیمایی ده‌ها میلیونی اربعین نکرده‌اند (سه‌شنبه، ۱۰ آذر ۹۳):

تصویر از وبسایت «یورونیوز»

تصویر از وبسایت «یورونیوز»

تصویر از وبسایت «روزآنلاین»

تصویر از وبسایت «روزآنلاین»

تصویر از وبسایت «العربیه»

تصویر از وبسایت «العربیه»

تصویر از وبسایت «روز آنلاین»

تصویر از وبسایت «روز آنلاین»

رادیو فردا

تصویر از وبسایت «رادیو فردا»

صدای آمریکا

تصویر از وبسایت «صدای آمریکا»

بی‌بی‌سی فارسی

تصویر از وبسایت «بی‌بی‌سی فارسی»

انتهای پیام/

در حالیکه فردا روز اربعین شهادت امام حسین(ع) و شهدای واقعه عاشورا است، ده‌ها میلیون نفر از عشاق اهل‌بیت(ع) از ده‌ها کشور جهان، در حال پیاده‌روی به‌سوی کربلا هستند. با این حال تقریبا تمام رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه به‌طور هماهنگ اخبار مربوط به راهپیمایی عظیم اربعین را بایکوت کرده‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme