https://telegram.me/empireoflies

باید جانیان را به رسمیت بشناسید

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: علی رغم آنکه بنا بود پس از برجام بهانه جویی های غرب علیه منافع ملت پایان یابد و تحریم های ظالمانه علیه ملتی سربلند از بین برود اما با گذشت بیش از ۶ ماه از این توافق نه تنها طرف بدعهد به تعهداتش عمل نکرده بلکه پا را فراتر نهاده و ایران را متهم به نقض حقوق بشر می کند. البته در طول مذاکرات با غرب طی سه سال گذشته برخی دلسوزان نسبت به رویه اشتباه حاکم تذکراتی دادند اما به جهت حاکم بودن تک قطبی یک طرفه، هر انتقادی با حجمی از حمله رو برو می شد.

اما در این میان برخی کشورهای غربی پا را فراتر از اندازه خود دراز کرده و خواستار پذیرش غاصبان توسط ایران شده اند. شوربختانه پرچم این وقاحت هم بدست کشوری است که بیش از ۶۰ سال است ملتش به جرم جنگی که سودش را آمریکا برد تحقیر می شوند و حتی اجازه داشتن یک ارتش دفاعی نیز ندارند.

در همین رابطه زیگمار گابریل که قرار است فردا در راس هیئتی به تهران بیاید، گفت: در سفر به تهران نگرانی های برلین درباره نقش ایران در جنگ سوریه و کارنامه حقوق بشر در جمهوری اسلامی را به اطلاع مقامات ایرانی خواهم رساند.

وی می گوید ایران تنها هنگامی می تواند روابطی عادی و دوستانه با آلمان داشته باشد که وجود اسرائیل را به رسمیت بشناسد.

این مقام دولت آلمان اظهار داشت: «همان کاری را که در سفر اخیرم به روسیه انجام دادم در ایران نیز ادامه می دهم، یعنی احساس خشم و ناراحتی از جبهه های متحد حکومت بشار اسد در سوریه را به آنها انتقال خواهم داد. ما نمی توانیم با کشورهایی که درگیر چنین جنگ وحشیانه ای هستند رابطه ای عادی و نرمال داشته باشیم.»

پیش از این نیز برخی دیگر از مسئولین آلمان این شرط را عنوان کرده بودند که در ایران کسی به این ادعاها وقعی ننهاد.

انتهای پیام/دیده‌بان

ایران تنها هنگامی می تواند روابطی عادی و دوستانه با آلمان داشته باشد که وجود اسرائیل را به رسمیت بشناسد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme