https://telegram.me/empireoflies

باند «ربع پهلوی» بار دیگر قربانی گرفت!

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رفتارهای دیکتاتورمابانه «ربع پهلوی» بار دیگر قربانی گرفت.

به گزارش برخی رسانه‌های وابسته به سلطنت‌طلبان، «سهراب اخوان» مجری تلویزیون سلطنت‌طلب «اندیشه» به‌سبب آنکه چندی پیش از «امید دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد و رقیب سیاسی «ربع پهلوی» در یکی از برنامه‌هایش دعوت کرده و همچنان به تعریف و تمجید از او پرداخته بود، از این شبکه ماهواره‌ای اخراج شد.

این نخستین بار نیست که مجریان شبکه اندیشه با دستور «ربع پهلوی» از این شبکه اخراج می‌شوند. سال گذشته «فرامرز فروزنده» نیز پس از آنکه در یکی از برنامه‌های شاهزاده ناکام پهلوی را مورد انتقاد قرار داد و خواهان کناره‌گیری او از فعالیت‌های سیاسی شد، از شبکه اندیشه اخراج گردید.

مدیران شبکه اندیشه که ادعای استقلال دارند، در آن زمان اعلام کردند که به دلایل دیگر و بدون فشار خارجی فروزنده را اخراج کردند، اما چندی بعد افشا شد که «نادر درمانی» مدیر شبکه اندیشه به دلیل فشار «ربع پهلوی» از طریق «رضا پیرزاده» و «نازیلا گلستان» مشاوران سیاسی‌اش، عامل اخراج فروزنده بوده است.

حال، سرنوشت «فرامرز فروزنده» برای «سهراب اخوان» نیز تکرار شده و اخوان به‌سبب دعوت یکی از رقبای سیاسی «ربع پهلوی» و حمایت از «امید دانا»، از شبکه سلطنت‌طلب اندیشه اخراج شده است.

چند ماه پیش نزدیک بود سرنوشت اخوان برای «ساسان کمالی» نیز تکرار شود و کمالی به‌سبب مصاحبه با «امید دانا» تا آستانه اخراج پیش رفت که با معذرتخواهی رسمی از «ربع پهلوی»، از اخراج نجات یافت.

مصاحبه «سهراب اخوان» با «امید شریفی دانا»

مصاحبه «سهراب اخوان» با «امید شریفی دانا»

حال، در پی انتشار خبر اخراج «سهراب اخوان» از شبکه اندیشه، «امید دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد به این خبر واکنش نشان داد و در صفحه فیسبوکش با حمله به «ربع پهلوی» نوشت: “جناب اخوان بابت مصاحبه چند سال پیش با من و زدن لایک به برخی از پست های فیسبوک اینجانب به درخواست نازیلا گلستان و رضا پیرزاده مشاورین دفتر شاهزاده رضا پهلوی توسط نادر درمانی ریاست تلویزیون اخراج شدند … شاهزاده رضا پهلوی عزیز این چجور دمکراسی هست که شما می خواهید بیاورید؟؟ به چه حقی مشاورین شما به ریاست تلویزیون اندیشه فشار می آوردند تا جناب سهراب اخوان بابت مصاحبه با من پس از ۹ سال زحمت از تلویزیون اندیشه اخراج شوند؟؟ … از همه شما عزیزان میخواهم به تلویزیون اندیشه تماس بگیرید و بپرسید این چه مسخره بازی هست که نخست علیه حق آزادی بیان اینجانب بیانیه صادر می کنید و سپس جناب اخوان را پس از ۹ سال بابت مصاحبه با امید دانا اخراج می کنید؟؟؟”

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

البته انتقادها به این اقدام «ربع پهلوی» و اطرافیانش تنها به واکنش «امید دانا» خلاصه نشد و بسیاری از هواداران سابق «ربع پهلوی» و منتقدان امروز او، به این اتفاق واکنش نشان دادند که برخی از آنها در ذیل آمده است:

  • أین بدبختى یک جامعه است که حتا در خارج کشورى که ادعاى ازادى و ازادى خواهى میکنند این رفتار کاملا بعید است، اقاى اخوان بنظره من تنها برنامه ساز واقعى تلویزیون است که دانش و سواد کافى دارند.
  • به هیچ کسی نمیشود اعتماد کرد حتا به شاه ( زاده) . همگی شروع به خود فروشی میکنند. ای کاش شاه ( زاده) زیر نفوز کسی نبود.
  • بارها گفتم و نوشتم که امید واهی دارید. شخصی که عنوان شاهزاده را یدک میکشد و ۳۸ سال و اندی ملتی را امیدوار کرده یا لاقل عده ای را امید داده که روزی خواهد امد. همان ضرب المثل: بزک نمیر بهار میاد را تداعی میکند…
  • واقعا که جناب سهراب اخوان از شنیدن این خبر فوق العاده ناراحت شدم امیدوارم کسى جوابگو باشه نمیدونم به این اقایون چگونه میشه اعتماد کرد.
  • واقعا نمیشه به این جناب مثلا شاهزاده و اطرافیانش اعتماد کرد. من به امید بیشتر از این شاهزاده اعتماد دارم.
  • من اینهایی که اخراج شدند نمی شناسم ولی اخراج به این دلیل؟! رضا پهلوی هم دست داشته؟ خدا رو شکر که ازش خوشم نمی آمد و اعتمادی به ایشان ندارم. متاسفم برای مردمی که دوست دارند این آقا بر گرده و پادشاهشان بشه.
  • گور بابای شاهزاده!! کار شما درسته این نشون میده که چقدر دارن حرس میخورن که یکی واقعن دست همه شون رو رو میکنه !
  • متاسفانه شاهزاده فقط اسمی از پهلوی رو به دوش میکشه رسمی رو در بطن نداره…
  • و …

انتهای پیام/

رفتارهای دیکتاتورمابانه «ربع پهلوی» بار دیگر قربانی گرفت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme