https://telegram.me/empireoflies

بالتیمور در حال تبدیل به «پایتخت قتل» در آمریکاست

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ به نقل از اسپاتنیک، تا روز چهارشنبه ۲۰۸ مورد قتل در نیویورک به ثبت رسیده و این در شرایطی است که این رقم برای بالتیمور به بیش از ۲۱۳ مورد رسیده است.

در حالی که جمعیت نیویورک بیش از ۸٫۴ میلیون نفر است، جمعیت بالتیمور به کمتر از ۶۲۰ هزار نفر رسیده است. این بدان معناست که نرخ قتل و کشتار در نیویورک به ۲٫۵ در ۱۰۰ هزار رسیده است ولی این رقم در بالتیمور به ۳۴ در ۱۰۰ هزار نفر بالغ گردیده است.

البته از نظر تعداد موارد قتل، شیکاگو با ۲۸۴ مورد قتل همچنان مرگبارترین شهر آمریکا به شمار می رود ولی با توجه به جمعیت ۲٫۷ میلیون نفری این شهر نرخ قتل و کشتار در شیکاگو نیز به کمتر از ۱۰٫۴ در ۱۰۰ هزار نفر رسیده است که این رقم یک سوم نرخ قتل و کشتار در بالتیمور است.

پیش از این بالاترین نرخ قتل و کشتار در بالتیمور مربوط به سال ۱۹۹۳ میلادی بوده که در این سال بیش از ۳۵۳ مورد قتل اتفاق افتاده است. سال گذشته نیز به طور کلی بیش از ۲۱۱ مورد قتل در بالتیمور اتفاق افتاد.

انتهای پیام/

رشد فزاینده آمارهای مربوط به قتل و کشتار در بالتیمور آمریکا در شرایطی است که موارد قتل در این شهر از نیویورک نیز پیشی گرفته و بالتیمور در حال تبدیل به پایتخت قتل در آمریکا است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme