https://telegram.me/empireoflies

بازی فیس‌بوکی بچه‌ها را به فرار از دست والدین تشویق می‌کند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبه نقل از دیلی میل، بازی یاد شده در بسیاری از کشورهای دنیا و از جمله انگلیس جنجال به راه انداخته و موجب تنش در خانواده ها شده است.

تا به حال بچه های کم سن و سال و حتی بچه های ۱۴ ساله نیز در این بازی که به چالش ۴۸ ساعته مشهور شده، مشارکت کرده اند و برخی از آنها هم با اجرای گروهی این بازی صدها نفر از والدین را تا سرحد مرگ ترسانده اند.

در جریان این بازی بچه ها به مدت دو روز خود را از چشم والدین مخفی کرده و همه راه های تماس با خود را قطع می کنند و ناگهان دوباره خود را به والدین نشان می دهند. افرادی که بتوانند این بازی را برای موارد بیشتری اجرا کنند و هر بار والدین خود را به پرس و جو در مورد خود در فیس بوک وادار کنند، امتیاز بیشتری دریافت می کنند.

چند سال قبل هم اجرای بازی مشابهی به نام Game of 72 در شمال اروپا متداول شده بود که باعث ترس و وحشت تعداد زیادی از والدین شد. در جریان بازی یادشده نوجوانان همدیگر را به اجرای چالش غیب شدن از منزل به مدت ۱۲، ۲۴ یا ۷۲ ساعت دعوت می کردند.

انتهای پیام/فارس

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

مدتی است که بازی جنجالی و نامناسبی از طریق شبکه اجتماعی فیس بوک منتشر شده است که نوجوانان را به فرار از منزل و دو روز گم شدن تشویق می کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme