https://telegram.me/empireoflies
در برنامه "زمان انتخاب" در شبکه افق ایران، ادعای عدم اهمیت مقامات نظام جمهوری اسلامی ایران به سربازان و اقشار مردم تبلیغ و جریان سازی می‌شود.

بازی سلطنت‌طلبان با حادثه تصادف سربازان!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در برنامه “زمان انتخاب” در شبکه افق ایران، ادعای عدم اهمیت مقامات نظام جمهوری اسلامی ایران به سربازان و اقشار مردم تبلیغ و جریان سازی می‌شود.

متأسفانه در روزهای گذشته سقوط یک اتوبوس حامل گروهی از سربازان ایرانی، که در راه بازگشت به شیراز با حادثه رانندگی جان خود را از دست می‌دهند، بهانه‌ای تازه برای ربع پهلوی و باقی‌مانده‌های سلطنت‌طلب داشته است.

رسانه وابسته به ربع پهلوی که این روزها مانند کفتاری به دنبال شکار دیگران بوده تا از آن استفاده نماید، این بار هم با بهانه سازی حادثه سربازان در جاده کرمان – شیراز، سعی دارند جریان سازی‌های بی‌فایده خود را ترویج نمایند.

در این شبکه چنین وانمود می‌شود به بیننده که دولت هیچ ارزشی برای سربازان قائل نبوده و حتی به خانواده‌های آن‌ها تسلیت نگفته است. قسمتی از همین اکاذیب و جریان سازی‌ها در شبکه افق ایران در ذیل آورده شده است:

“سربازانی که همه و همه تحصیل‌کرده برای خدمت به مرکز صفر پنج کرمان ارسال می‌شوند و بعد. اما به‌جای این‌که هیچ‌کدام از مقامات رسمی حکومت از […] تا رئیس‌جمهور، مقامات نظامی و حتی مقامات مستقیم ارتش که باید حامی و حافظ سلامت و جان این افراد باشند، در رسانه‌ها حضور پیدا کنند و کسی به خانواده‌های آن‌ها تسلیت بگوید، متأسفانه شاهد آن هستیم که مأموران نیروی انتظامی در پنج‌شنبه‌شبی که گذشت و مردم ایران به رسمی دیرینه در شب جمعه برای اموات و تازه درگذشتگانشان شمع می‌خواستند بیفروزند، نیروهای انتظامی و لباس شخصی‌ها در چند محل در تهران ازجمله میدان ونک و پارک لاله از تجمع مردم برای روشن کردن شمع جلوگیری کردند. در شیراز هم اخباری درست دال بر همین امر، یعنی ممانعت نیروهای انتظامی از هرگونه تجمع برای گرامیداشت یاد سربازان بال گشوده به آسمان وطن به گوش می‌رسد که متأسفانه نشانگر سرکوب خواسته‌های مدنی آن‌ها است. “

نکته دیگر تلاش شبکه افق ایران برای بی‌اهمیت جلوه دادن سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم روحانی بحرینی است، گماشتگان ربع پهلوی در این شبکه تلاش دارند با بهانه‌هایی نظیر اهمیت بیشتر دادن حکومت بر وضعیت شیخ عیسی قاسم و مردم بحرین نسبت به حادثه سربازان به‌نوعی فتنه‌ای تازه برپا نمایند که مانند همیشه فرجامی برای آن‌ها ندارد.

مهم‌تر اینکه رهبر معظم انقلاب و تعداد زیادی از مسئولان بالا رتبه کشوری و لشگری در این رابطه پیام‌های تسلیت خود را ابراز داشته‌اند و همچنین اخبار گزارش‌های کاملی از روند پرداخت دیه و وضعیت باقی‌مانده افراد مجروح در سانحه را برای عموم مخاطبان و هم‌وطنان اطلاع‌رسانی کرده‌اند.همچنین در این زمینه شرکت تعاونی مسافربری میهن نور کرمان به علت تخلفات ناشی از این حادثه مقصر شناخته شده و برای یک سال از فعالیت معلق گردید.

ناگفته نماند که فرمانده پلیس راه شمال فارس، بریدن ترمز در این حادثه را منتفی اعلام کرد و افزود: به دلیل سرعت زیاد و استفاده پی در پی از ترمز، سیستم ترمز کارایی خود را از دست داده بود که همین موضوع منجر به سقوط اتوبوس به دره شد.

پر واضح است که دیگر چنین شایعات و جریان سازی هایی محتوایی اجرایی و تأثیری عملی برای مردم نداشته و همگان با نیرنگ های چند ساله پهلوی ها و دار و دسته آنها آشنا بوده و در دام این افراد معلوم الحال گرفتار نخواهند شد.

انتهای پیام/دیده‌بان

در برنامه “زمان انتخاب” در شبکه افق ایران، ادعای عدم اهمیت مقامات نظام جمهوری اسلامی ایران به سربازان و اقشار مردم تبلیغ و جریان سازی می‌شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme