https://telegram.me/empireoflies

بازی در زمین تروریست ها

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:اظهارات افراد زیادی از جریان تجدید نظر طلب را می توان در در این سالها فهرست کرد که اظهاراتشان گاه سبب ماه ها هجمه و تخریب علیه انقلاب اسلامی شده است.

از سخنان یکی از نمایندگان اصلاح طلب در مجلس ششم که یکی از پایه های و دلایل شکل گیری سال ها عملیات روانی در پرونده هسته ای ایران شد تا ده ها اظهار نظر درباره انتخابات ۸۸ توسط بزرگان اصلاح طلب که به تعبیر رهبر معظم انقلاب هنوز خسارت های آن نیز برای کشور و انقلاب جبران نشده، تنها بخشی از همین خسارتهای زیانبار اظهارات اصلاح طلبان برای کشور است.

در این میان یکی از مسئولین عالی رتبه در امور زنان و خانواده که از چهره های اصلاح طلب محسوب می شود طی دو سال اخیر با اظهارات گاه فاصله دار حتی با اعتقادات مذهبی و فقهی سبب تهیه خوراک های حتی علیه اسلام نیز در رسانه های ضدانقلاب شده است.

وی در تازه ترین اظهارنظر جنجالی خود در گفتگو با یکی از رسانه ها مدعی اعدام تمام مردان یک روستا در سیستان و بلوچستان شده که این ادعا علاوه بر واکنش های مردمی در این استان بلا فاصله از طرف مسئولین محلی دولت تدبیر و امید نیز تکذیب شد.

رسانه های خارجی در این سال ها که مدام در طبل ضد حقوق بشری نظام اسلامی می کوبند از این فرصت استفاده کردند و نظام اسلامی را به بی عدالتی محکوم نمودند .

۲۰۱۶-۰۳-۰۲_۱۳-۲۸-۲۷

۲۰۱۶-۰۳-۰۲_۱۳-۲۸-۴۵

رسانه های بیگانه در این یک هفته اخیر با انتشار اتهامات واهی به نظام اسلامی تبلیغات گسترده ای را در این خصوص داشته اند و سعی دارند تا پروژه ای تازه در این خصوص را بعد از پایان پرونده هسته ای ایران بازگشایی کنند که محور اعدام ها در ایران یکی از محور های مهم و قابل اتکا برای آنان است .در هر صورت امروز بخش اعظمی از تحریم ها که معیشت مردم را تحت تاثیر قرار داده به بهانه همین فضاسازی های حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی است که بخشی از این سندسازی ها با همکاری و یا ناپختگی برخی فعالین سیاسی – به خصوص در جریان اصلاح طلب- در داخل کشور شکل می گیرد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme