https://telegram.me/empireoflies

بازیگریابی تلگرامی!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بنا بر گزارش برخی رسانه‌های داخلی و خارجی، «اصغر فرهادی» کارگردان ایرانی، برای انتخاب بازیگران فیلم جدیدش از علاقه‌مندان بازیگری از طریق شبکه موبایلی تلگرام دعوت کرده است.

«کاوه سجادی‌حسینی» دستیار «اصغر فرهادی» با انتشار ویدئویی از علاقه‌مندان بازیگری دعوت کرده، با تهیه فیلمی از خودشان، مشخصات خود را ضبط و به شماره تلگرام اعلام‌شده در ویدئو فراخوان ارسال کنند.

در این ویدئو اعلام شده فرهادی به‌زودی قصد‌ دارد در ایران فیلم بسازد و علاقه‌مندان می‌توانند از خودشان سه دقیقه تصویربرداری کنند و آن را به شماره تلگرامی ارسال و شماره تماس خود را نیز اعلام کنند، تا در صورت نیاز با آنها تماس گرفته شود.

همچنین اعلام شده این فراخوان محدودیت سن و جنسیت ندارد و علاقه‌مندان می‌توانند فیلم تهیه‌شده از خود را صرفا از طریق نرم‌افزار تلگرام برای گروه تولید این فیلم ارسال کنند.

این اقدام «اصغر فرهادی» یادآور عمل مشابه «محسن مخملباف» کارگردان و اپوزسیون فراری در جریان ساخت فیلم «سلام سینما» است.

در سال ۱۳۷۲ مخملباف در تدارک ساخت فیلم «سلام سینما» با انتشار یک آگهی در روزنامه‌ها از علاقه‌مندان بازیگری دعوت کرد تا در محل باغ فردوس اجتماع کنند. در روز موعود حدود ۵ هزار نفر از علاقه‌مندان به بازیگری در محل فیلمبرداری حاضر شدند تا پس از دریافت فرم مخصوص در آزمون بازیگری شرکت کنند. در این تجمع و مراحل آزمون اتفاقات و حاشیه‌های ناخوشایندی رخ داد که حتی در رسانه‌ها منتشر شد.

«اصغر فرهادی» که چند سال پیش برنده جایزه سیاسی اسکار شد، باید مراقب باشد در مسیری که مخلباف رفت، نرود و به سرنوشت شوم او دچار نشود.

ضمنا، مسئولان ذی‌ربط و سینمایی باید درباره اقداماتی اینچنینی که در فضای مجازی و شبکه‌های موبایلی انجام می‌شود، نظارت بیشتری داشته باشند و از وقوع سوءاستفاده‌های احتمالی از تصاویر و مشخصات خصوصی افراد جلوگیری کنند.

انتهای پیام/

«اصغر فرهادی» کارگردان ایرانی، برای انتخاب بازیگران فیلم جدیدش از علاقه‌مندان بازیگری از طریق شبکه موبایلی تلگرام دعوت کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme