https://telegram.me/empireoflies

بازگویی حکومت پهلوی از زبان مادر شاه

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گیتی ساعتچی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در خصوص حضور و نقش خود در مجموعه تلویزیونی «معمای شاه» گفت: در «معمای شاه» نقش تاج‌الملوک مادر محمدرضا شاه را بازی می‌کنم. تاج‌الملوک علاوه بر محمدرضا فرزندان دیگری هم داشته است؛ علیرضا و اشرف.

وی ادامه داد: هنگامی که برای بازی در کار از من دعوت کردند، داستان برای من بازگو شد و از بین چندین گزینه در نهایت من برای ایفای نقش «تاج‌الملوک» انتخاب شدم و من نیز با کمال میل پذیرفتم.

ساعتچی در مورد همکاری با محمدرضا ورزی بیان کرد: کار با آقای ورزی بسیار خوب است، او از لحاظ فردی نیز انسان خوبی است. او در رابطه با نوع کار صحبت‌های بسیاری با من داشت و ارتباط خوبی در کار برقرار بود.

وی تصریح کرد: از دی‌ماه سال ۹۱ تا سال گذشته مشغول به کار در «معمای شاه» بودم. حتی یک پلان از کار باقی مانده بود که چند ماه پیش آن را بازی کردم.

وی در خصوص بازخورد تماشاچیان از این مجموعه تلویزیونی اظهار داشت: استقبال از این مجموعه تلویزیونی بسیار خوب بوده است. مردم به آن علاقمندند، در واقع بیش از اندازه علاقه‌مند هستند. به طور معمول مردم تماشای چنین کار تاریخی با فضاهای کاخ و دربار را دوست دارند؛ البته این به آن معناست که مردم از نزدیک با وقایع آن روزها و حال و هوای آن آشنا می‌شوند.

وی ادامه داد: من نزدیک به دو سال در این مجموعه کار می‌کردم. روزهای اول که به این کار اضافه شده بودم، بسیار هیجان‌زده بودم؛ چرا که از نزدیک این فضاها و کاخ‌ها را ندیده بودم. در نهایت معتقدم هیچ یک از این دارایی‌ها هر چند با شکوه، برای کسی جاودانه نخواهد بود.

گیتی ساعتچی در مورد گریم خود اظهار داشت: گریم من در «معمای شاه» گریم سنگینی بود؛ اما با مهارتی که آقای خلج داشتند، بسیار راحت انجام شد. گریم من حدود ۱٫۵ تا ۲ ساعت طول می‌کشید.

وی عنوان کرد: لوکیشن‌هایی که در آن‌ها به ایفای نقش پرداختم، کاخ گلستان، نیاوران و سعد‌آباد بوده است.

ساعتچی خاطرنشان کرد: فعالیت در «معمای شاه» بسیار جذاب و نقشم در این مجموعه جالب بود. تصور نمی‌کردم نقش خود را به این خوبی درآورم. ورزی هم از کارم راضی بود و می‌گفت: مادر شاه خودش است، حرف زدن او همان است.

وی بیان کرد: برای حضورم در کار مرور خاطرات تاج‌الملوک، دیدن فیلم،  جستجو در اینترنت و … را انجام دادم.

بازیگر سریال «به کجا چنین شتابان» عنوان کرد: یکی از تاثیرگذارترین صحنه‌ها سکانسی بود که خبر سقوط علیرضا از هواپیما را به تاج‌الملوک می‌دهند. در این صحنه جیغی کشیدم که از ته دلم بود. در واقع در این صحنه احساس کردم که فرزند خودم دچار حادثه شده است. همه عوامل و آقای ورزی نیز هیجان مرا مشاهده کردند.

وی در پایان تاکید کرد: از آقای لدنی تشکر می‌کنم. همچنین از آقای ورزی که لطف بسیار زیادی نسبت به من داشتند. در «معمای شاه» احترام بسیار زیادی حکمفرما بود. بسیار علاقمندم و آرزو می‌کنم که در آینده نیز با آقای ورزی همکاری داشته باشم.

انتهای پیام/فردا نیوز

«تاج‌الملوک» مادر محمدرضا شاه از وقایع پهلوی می‌گوید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme