https://telegram.me/empireoflies

بازتاب گسترده سخنان رهبری در رسانه‌های خارجی + تصاویر

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل جام نیوز، بیانات دیروز رهبر معظم انقلاب در جمع مدیران، کارشناسان و دانشمندان سازمان انرژی اتمی بازتاب گسترده ای در رسانه های انگلیسی زبان داشت و بسیاری از سایت های خبری صحبت های ایشان را به تیتر یک خود تبدیل کردند.

بی بی سی انگلیسی نوشت: رهبرا ایران هر چند که از مذاکرات ایران با قدرت های جهان حمایت کرد اما هشدار داد که تهران هرگز برنامه هسته ای خود را متوقف نخواهد کرد.

العربیه انگلیسی نیز با  تیتر ” پیشرفت برنامه هسته ای ایران متوقف نخواهد شد”  به صحبت های مقام معظم رهبری پرداخت. العربیه به تاکیدات رهبری بر محکم بودن تیم مذاکره کننده ایران پرداخت و نوشت: رهبر ایران خواستار این است که تیم مذاکره کننده ایران کاری نکنند تا برنامه هسته ای ایران کند شود.

روزنامه واشنگتن تایمز نیز در تیتری نوشت: توافق بکنیم یا نکنیم رهبر ایران خواستار ادامه یافتن برنامه هسته ای شد.

واشنگتن تایمز نوشت: هرچند که آمریکا و متحدان بین المللی آن فکر می کنند در ماه نوامبر گذشته توافقات مهمی را در زمینه هسته ای با ایران انجام دادند، رهبر عالی ایران آیت الله خامنه ای در صحبت های خود می خواست این را روشن کند که تحقیقات هسته ای ایران همچنان ادامه خواهد یافت.

تایمز اسرائیل نیز نوشت: رهبر ایران تاکید کرد که دستاورد های هسته ای تهران توقف پذیر نیست.

این روزنامه اسرائیلی ضمن بازتاب صحبت های رهبری نوشت: هشدار های رهبر عالی ایران بیشتر سمت تیم مذاکره کننده ایران بود که در مذاکرات دقیق و محکم باشند.

سایت صهیونیستی “یدیعوت آحارنوت” بیانات مقام معظم رهبری را که صبح دیروز و در روز ملی فناوری هسته ای و در دیدار با مسئولان هسته ای انجام شد با جزئیات به تیتر یک خود تبدیل کرد.

سایت کایرو پست نیز به نقل از خبرگزاری فرانسه نوشت: رهبر عالی ایران آیت الله خامنه ای در روز چهارشنبه حمایت خود را از مذاکرات هسته ای و تداوم آن اعلام داشت و همچنان تاکید داشت که باید برنامه هسته ای ایران ادامه یابد.

آی ۲۴ نیز نوشت: رهبر ایران در روز جشن غنی سازی ایران اعلام کرد که چیزی نمی تواند برنامه هسته ای ایران را متوقف کند.

بسیاری از سایت ها و خبرگزاری های دیگر جهان نیز صحبت های رهبری در روز چهارشنبه را در خروجی ها خود قرار دادند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme