https://telegram.me/empireoflies

بازتاب «صاعقه‌های ویرانگر سپاه» در رسانه‌های بیگانه

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در پی شهادت سردار سرتیپ پاسدار محمدعلی الله‌دادی در حمله بالگرد نظامی رژیم صهیونیستی به قنیطره سوریه، سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی پیامی تصریح کرد: “این شهادت‌ها ثابت کرد که ما نباید از جهاد فاصله بگیریم؛ صهیونیستها باید منتظر صاعقه‌های ویرانگر باشند آنها در گذشته ظهور خشم ما را دیده اند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همان‌طور که در صحنه‌ی جنگ‌های گذشته لبنان و فلسطین نشان داده است، تا آخر پای فروپاشی رژیم صهیونیستی خواهد ایستاد و با استمرار و عمق بخشی به حمایت های خود از مبارزین و مجاهدین مسلمان منطقه، تا حذف کامل این جرثومه فساد از جغرافیای سیاسی منطقه از پا نخواهد نشست.”

این پیام صریح فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بازتاب وسیعی در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه داشت.

سایت «رادیو فردا»، وابسته به وزارت خارجه و سازمان جاسوسی آمریکا در خبری نوشت: “فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در واکنش به کشته شدن محمد علی الله دادی از فرماندهان این نهاد و شش عضو گروه حزب‌الله لبنان، اسرائیل را تهدید کرد که باید منتظر به گفته او صاعقه‌های ویرانگر باشد.”

سایت رادیو فردا

سایت رادیو فردا

سایت «بی‌بی‌سی فارسی» وابسته به وزارت امور خارجه انگلیس نیز نوشت: “سرلشگر محمدعلی جعفری، فرمانده سپاه پاسداران ایران گفته است که این نیرو به حمایت خود از مبارزین و مجاهدین مسلمان منطقه ادامه خواهد داد و تا حذف کامل اسرائیل از پا نخواهد نشست. آقای جعفری امروز سه شنبه ۳۰ دی (۲۰ ژانویه) در پیامی به مناسبت کشته شدن سرتیپ محمدعلی الله‌دادی در حمله ای در سوریه، نوشت: “صهیونیست ها باید منتظر صاعقه‌های ویرانگر باشند. آنها در گذشته ظهور خشم ما را دیده اند””.

سایت بی‌بی‌سی فارسی

سایت بی‌بی‌سی فارسی

سایت «رادیو فرانسه» نیز درباره واکنش ایران و حزب الله لبنان به اقدام تروریستی اسرائیل نوشت: “دو روز پس از کشته شدن (شهادت) محمدعلی الله‌دادی، یکی از فرماندهان سپاه پاسداران در سوریه توسط نیروی هوایی اسرائیل، محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران، اسرائیل را به آنچه صاعقه‌های ویرانگر خواند، تهدید کرد و گفت که جمهوری اسلامی ایران به حمایت‌های خود از مبارزین و مجاهدین مسلمان ادامه می‌دهد. هچنین رهبر حزب الله لبنان نیز به اسرائیلی‌ها توصیه کرد پناهگاه هایشان را آماده کنند.”

سایت رادیو فرانسه

سایت رادیو فرانسه

سایت «دویچه‌وله» وابسته به وزارت امور خارجه آلمان نیز در خبری نوشت: “در پی کشته‌شدن (شهادت) برخی فرماندهان سپاه و حزب‌الله در سوریه، محمدعلی جعفری فرمانده سپاه تهدید کرده که سپاه تا آخر پای “فروپاشی” رژیم اسرائیل خواهد ایستاد. جهاد مغنیه فرزند عماد مغنیه نیز در میان کشته‌شدگان حمله اخیر است.”

سایت دویچه‌وله آلمان

سایت دویچه‌وله آلمان

متن کامل پیام سرلشکر جعفری بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا.»

مجاهدان خستگی ناپذیر جبهه عظیم انقلاب اسلامی:

سلام علیکم

شهادت ابناء امت اسلام در قنیطره، نقطه آغاز دیگری را بر فروپاشی قریب الوقوع نظام سیاسی ظالم، منحوس و تروریسم رژیم صهیونیستی ایجاد نمود. ترکیب شهدای این واقعه نشان داد انقلاب اسلامی مرزهای جغرافیایی را پشت سر گذاشته و جبهه‌ی متحد اسلامی شکل گرفته است مجاهدان این جبهه در حال امتداد دادن انقلاب به درون سرزمین‌های خود در چارچوب آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی عمل می‌کنند.

از این رو دشمنان کینه توز اسلام ناب محمدی(ص) گمان می‌کنند با مقابله‌ی حقیرانه خود و از سر ذلت و خواری در یک جا با اهانت به ساحت پاک پیامبر مکرم اسلام و مقدسات مسلمانان و جای دیگر با ترور مجاهدان عرصه پر نفوذ انقلاب اسلامی می‌توانند مانع تحقق وعده های الهی شوند. امروز همه جوانان، در جهان اسلام “جهاد مغنیه‌اند” و همه پاسداران انقلاب اسلامی “الله دادی”. این شهادت ها ثابت کرد که ما نباید از جهاد فاصله بگیریم؛ صهیونیستها باید منتظر صاعقه‌های ویرانگر باشند آنها در گذشته ظهور خشم ما را دیده اند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همان طور که در صحنه‌ی جنگ‌های گذشته لبنان و فلسطین نشان داده است، تا آخر پای فروپاشی رژیم صهیونیستی خواهد ایستاد و با استمرار و عمق بخشی به حمایت های خود از مبارزین و مجاهدین مسلمان منطقه، تا حذف کامل این جرثومه فساد از جغرافیای سیاسی منطقه از پا نخواهد نشست. یقینا این خون‌های نا به حق ریخته برجستگان و برگزیدگان امت اسلامی، وعده‌ی حضرت امام خمینی(ره)را در آزادی قدس شریف، به موعود خود نزدیکتر می‌نماید.

این شهادت و فداکاری مجاهدان جبهه عظیم انقلاب اسلامی-که بر پیشانی آن نام سردار سرتیپ پاسدار محمد علی الله دادی ورزمندگان حزب الله لبنان می‌درخشد- نثار حضرت زهرای مرضیه صدیقه الکبری(س) باشد و امیدواریم خداوند متعال به برکت دعای مادرانه این کوثر ملکوتی، دل‌های بازماندگان ایشان را تسلی خاطر بخشد و به همرزمانشان پیروزی و عزت عطا فرماید. انشاءالله.

سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme