https://telegram.me/empireoflies

بازتاب سریع آزمایش موشک بالستیک دوربرد «عماد» در رسانه‌های خارجی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «عماد» نخستین موشک دوربرد جمهوری اسلامی ایران با قابلیت هدایت و کنترل تا لحظه اصابت به هدف می باشد که قادر است اهداف مورد نظر را با دقت بالا مورد اصابت قرار داده و به طور کامل منهدم کند.

پس از انتشار خبر پرتاب موفقیت آمیز این موشک دوربرد رسانه‌های خارجی سریعا به بازتاب آن پرداختند.

خبرگزاری انگلیسی رویترز با تیتر «ایران موشک بالستیک هدایت شونده دقیق» خود را آزمایش کرد.

شبکه خبری العربیه نیز در حساب توئیتری خود به زبان انگلیسی نوشت ایران با موفقیت موشک بالستیک دوربرد خود با نام «عماد» را آزمایش کرد.

سردار دهقان وزیر دفاع کشورمان درباره این موشک با بیان اینکه طراحی، ساخت و آزمایش موفقیت آمیز موشک عماد یک جهش فناورانه و عملیاتی در این حوزه راهبردی به شمار می رود تاکید کرد: ما برای افزایش قدرت دفاعی و توان موشکی خود از هیچکس اجازه نمی‌گیریم و برنامه های دفاعی خود را بویژه در حوزه موشکی با قاطعیت دنبال می کنیم که موشک عماد یکی از مصادیق برجسته آن محسوب می‌شود.

خبرگزاری شینهوای چین به نقل از تلویزیون ایران اعلام کرد وزیر دفاع این کشور از آزمایش موفقیت آمیز موشک دور برد خبر داده است.

خبرگزاری ترندنیوز آذربایجان با بازتاب پرتاب موشک عماد به همراه تصاویری از آن به نقل وزیر دفاع کشورمان نوشت: ایران با موفقیت موشک بالستیک جدید دوربرد ساخت داخل را پرتاب کرده است.

روزنامه الأهرام مصر نیز در پایگاه اینترنتی خود در خبری فوری نوشت: ایران با موفقیت موشک دوربرد عماد را آزمایش کرد.

خبرگزاری فرانسه هم در بازتاب پرتاب موشک عماد نوشت: ایران روز یکشنبه اعلام کرد با موفقیت موشک جدید بالستیک تولید داخل را آزمایش کرده است. گفته می‌شود این نخستین موشکی است که می‌تواند به صورت هدایت شونده تمام اهداف را بزند.

خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس نیز گزارش داد ایران موشک بالستیک هدایت شونده دور برد سطح به سطح جدید خود را به طور موفقیت آمیز آزمایش کرد.

انتهای پیام/تسنیم

پرتاب موفقیت‌آمیز موشک دوربرد «عماد» در رسانه‌های خارجی سریعا بازتاب یافت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. درود خدا و امام عصر (عج) بر سربازان ملت در سپاه و ارتش

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme