https://telegram.me/empireoflies

بازار کساد خوانندگان کلاه بردار لس آنجلسی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در آخرین برنامه شبانه تلویزیون کانال وان، با اجرای شهرام همایون با حضور شهرام شب پره، موضوع اجرای کنسرت خوانندگان داخلی در خارج از کشور، به ویژه در آمریکا، در قسمتی از برنامه به بحث و گفتگو گذاشته شد.

در این برنامه شهرام شب پره، در واکنش به حضور خوانندگان مختلف ایرانی، مانند بنیامین بهادری، شهرام شکوهی، محسن چاووشی، محسن یگانه و …ابراز ناراحتی کرد و اظهار داشت ” مگر ما نمی فهمیم که خواننده ای که از ایران می آید باید پولی که در می آورد را باید به جمهوری اسلامی بدهد. اگر خواننده ایرانی از ایران میاد و با مجوز هم میاد، اگر مَرده باید بگه که بینندگان من باید با چادر بیان، اگر قرار بدون چادر بیان و آقای بنیامین را ببینند پس من هم بیام ایران دیگه …”

پیش از این نیز شهرام همایون در برنامه خود، نسبت به حضور خوانندگان ایرانی در آمریکا و استقبال ایرانیان مقیم این کشور برای حضور در کنسرت، واکنش نشان داده و آن را نشانه ضعف اپوزیسیون معرفی کرد.

در چند ماه گذشته برخی از خوانندگان داخلی، کنسرت هایی در خارج از ایران به خصوص آمریکا برگزار کردند که با استقبال بی نظیر مخاطبان رو به رو شده اند. برخی از کارشناسان فرهنگی علت رغبت مردم ایران برای شنیدن آهنگ های داخلی نسبت به نمونه های خارجی آن را، فساد و بی اخلاقی محتوا و همچنین شخصیت خواننده آن آهنگ معرفی می کنند.

لازم به یاد آوریست که شهرام شب پره چندی پیش در تهران توسط وکیل خود شکایتی را از فردی که ادعا می کند در ترکیه از وی کلاه برداری کرده تسلیم دادگاه عمومی استان تهران کرده بود .ظاهرا سال گذشته چند نفر به دلیل کلاه برداری از این خواننده لس آنجلسی در تهران شکایت کرده بودند ولی وی با حضور در یک شبکه لس آنجلسی خود را بی تقصیر دانست و اتهامات وارده را به فردی دیگر نسبت داد که در ایران ساکن است .

البته این نخستین‌بار نیست که عناصر فراری و اپوزسیون خارج‌نشین به‌سبب کلاه‌برداری و فساد اقتصادی به تیتر نخست خبرها تبدیل می‌شوند. در ماه‌های گذشته نیز در جریان کنسرت سالگرد مرگ «هایده» خوانندهلس‌آنجلسی، برخی خواننده‌های لس‌آنجلسی از جمله «شهره صولتی» در پرونده دیگر کلاه‌برداری دخیل بودند.

بسیاری از خواننده‌های لس‌آنجلسی و تاریخ مصرف‌گذشته از جمله «شهرام شب‌پره» که در سال‌های اخیر با کاهش مخاطب و توجه مردم ایران مواجه شده‌اند، از طریق راه‌های دیگر مانند کلاه‌برداری و فروش مِلک به چند نفر به‌دنبال کسب پول‌های هنگفت و جبران ناکامی‌های هنری خود هستند.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme