https://telegram.me/empireoflies

باراک:اسرائیل آمادگی مقابله با موشک‌های حزب‌الله را ندارد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «ایهود باراک» می‌گوید تعداد موشک‌های حزب‌الله و دقت آنها تهدیدی بی‌سابقه است که اسرائیل آمادگی مقابله با آن را ندارد.

به گزارش پایگاه خبری «عاروتص شوع»، ایهود باراک که دوشنبه شب (روز گذشته) در دانشگاه تل‌آویو سخنرانی می‌کرد، با اشاره به اینکه حزب‌الله ۱۰۰ هزار موشک در اختیار دارد، گفت: «تهدید اسرائیل از سوی حزب‌الله‌ را نباید دست کم گرفت. اسرائیل هرگز از پس ۱۰۰ هزار موشک بر نمی‌آید. ما حتی برای مقابله با دقت آنها آمادگی نداریم».

وی افزود: «درباره حزب‌الله، رفتار ما به نحوه رفتار آن بستگی دارد و ما باید همه چیز را مد نظر داشته باشیم. هر تصمیمی می‌تواند همه چیز را تحت تاثیر قرار دهد. دشمن ما جدی است. ما جایی برای آسودگی خاطر و رضایت از خود نداریم. برتر بودن نتیجه کار جدی است».

ایهود باراک درباره تهدید موشکی حزب‌الله برای اسرائیل گفت: «امکان ندارد که بتوان با اعزام نیرو به هر جایی که موشک از آن شلیک خواهد شد، با این چالش مقابله کرد. سامانه‌های موشکی «گنبد آهنین»، «فلاخن داود» و «پیکان» پروژه‌های بسیار پر هزینه‌ای هستند».

وی در ادامه تاکید کرد که اسرائیل باید اکنون علیه این تهدید موشکی اقدام کند و سپس افزود: «تنها نیروهای نظامی قدرتمند اسرائیل می‌توانند امنیت فیزیکی آن را تامین کنند».

انتهای پیام/فارس

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme