https://telegram.me/empireoflies

باج‌دهی صدای آمریکا به حامیان ترامپ؛ رپرتاژ‌آگهی برای نوه شاه ملعون

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: صدای آمریکا در حال حاضر در بحران مدیریت و کیفیت برنامه قرار دارد تا جایی که هرروز خبر تازه‌ای از سوء مدیریت در این شبکه یا تجاوز یکی از کارمندان به همکار خود منتشر می‌شود. در این میان مدیران بحران‌زده صدای آمریکا تصمیم گرفته‌اند تا در این موقعیت که از هر طرف مخصوصاً از طرف جمهوری خواهان و جنگ‌طلب‌ها مورد هجمه واقع شده‌اند اندکی چرخش داشته باشند.

در راستای ترامپی شدن ستاره درخشش مدیر این شبکه، درِ «صدای آمریکا» بر روی امیر عباس فخرآور بازشده. اخبار سازمان مجاهدین خلق ایران (منافقین) هم به روی آنتن «صدای آمریکا» می‌رود. نیم ساعت هم به رضا پهلوی شازده تبعیدی تریبون داده شده. (تا دیروز اگر شازده به «صدای آمریکا» دعوت می‌شد، شخص دیگری را نیز در کنار وی می‌نشاندند تا به گفته مدیران وقت «صدای آمریکا»BALANCE توازن برقرار شود.) اما امروز می‌بینیم که تریبونی در اختیار آنها نهاده شده و وی به راحتی سخنرانی می‌کند.

البته گفته شده ستاره درخشش برای خود دوست دائم ندارد، اما آن چه را که دشمن برای خود تعریف می‌کند، دائمی هستند. با تکیه بر این اصل، ستاره درخشش در دوران مدیریت خود مشکلی با مهدی فلاحتی و آرش سیگارچی نداشته است. البته ستاره درخشش این دو را در یک سطح نمی‌بیند، ازاین‌رو دست فلاحتی را برای اجرای برنامه «صفحه آخر» بازتر از قبل کرده است. و درعین‌حال درخشش از فلاحتی به‌عنوان مشاور غیررسمی نیز استفاده می‌کند.

مهدی فلاحتی قبل ازآن‌که پیشینه رسانه‌ای داشته باشد، فعال سیاسی بوده است. سابقه فعالیت در سازمانی مارکسیستی «راه کارگر» را دارد، ازاین‌جهت وی با بخشی از گروه‌های سیاسی آشنایی، و ارتباطاتی نیز دارد. البته دریکی از برنامه‌های صفحه آخر هم یکی از میهمانان وی را وابسته به فرقه اکنکار دانست و نیز با سکوت خود این موضوع را تأیید نمود که موید فعالیت‌های فرقه‌ای وی در آمریکا می‌باشد.

آرش سیگارچی در دوران مدیریت ستاره درخشش، ارتقای مقام یافت، سوای آن‌که برخلاف قوانین اداری توانست برادر خود – (افشار سیگارچی) را به استخدام «صدای آمریکا» درآورد، مسئول وب‌سایت «صدای آمریکا» نیز شد. در دوران نظارت وی بر وب‌سایت «صدای آمریکا» بود، که این نهاد خارج از اساسنامه خود، «برای تبلیغ حزب دمکرات آمریکا هزینه کرد».

گفته‌شده که ستاره درخشش در زمان حضور شازده رضا پهلوی در «صدای آمریکا» جهت انجام مصاحبه، فقط این دو ـ (فلاحتی و سیگارچی) را از میان سیل کارکنان صدای آمریکا به پیشواز شازده برد.

در روزهای اخیر در راستای تغییر جهت صدای آمریکا وب‌سایت این شبکه مقاله‌ای از نوع تبلیغاتی برای نوه شاه معدوم یعنی فرزند رضا پهلوی منتشر کرده. در این مقاله نور پهلوی دختر بزرگ ربع پهلوی ستاره اینستاگرام نامیده شده. وی که در دانشگاه روانشناسی خواند گفته‌شده قرار است جانشین پدرش باشد ولی از قرار معلوم وی فقط در حال خوش‌گذرانی و لاابالی‌گری است و سبک زندگی وی اصلاً شباهتی به ایرانیان ندارد زیرا وی تمام عمر خود را از ایران دور بوده و هیچ ارتباطی با مردم کشورش نداشته از طرف دیگر وی در خانواده‌ای بزرگ‌شده که همواره از غم غربت و تبعید رنج کشیده‌اند و البته دو نفر از بستگانش یعنی  عمو و عمه‌اش در سال‌های اخیر خودکشی نموده‌اند و وی عملاً افسردگی دارد.

 

البته در این رپرتاژآگهی برخی واقعیت‌ها نیز در خصوص شاه پهلوی و خاندان پهلوی آمده است که ظاهراً باب میل این خاندان نباشد در قسمتی از این مقاله آمده که پدربزرگ نور پهلوی  یعنی محمد رضا پهلوی توسط سی آی ای(سازمان جاسوسی آمریکا) به روی کار آمده است.

هم چنین در این مقاله آمده که نور پهلوی، خود را به‌عنوان مدیر روابط سرمایه گذاری شرکتی به نام سهام کوهن،Cohen Equities معرفی م می‌کند. این شرکت یکی از شرکت‌های وابسته به یهودیانی است که در دهه ۱۹۸۰ میلادی به نیویورک آمده و وارد خرید و فروش ملک شدند. این یعنی که خاندان پهلوی در حال حاضر روابط بسیار گسترده‌ای با لابی‌های صهیونیست و یهودیان آمریکا دارد.

و این نکته می‌تواند به‌جای این‌که برای شاهزاده پهلوی مزیتی مثبت تلقی شود در نزد ایرانیان به‌عنوان خصیصه‌ای باشد که تنفرشان را زا این خاندان روزبه‌روز بیشتر نماید.

لازم به یادآوری است که سال گذشته رضا پهلوی به دلیل فعالیت‌های حقوق بشری خود  حمایت از هولوکاست از دست یکی از صهیونیست‌ها حامی اسرائیل به نام «شلدون ادلسون» میلیاردر یهودی حامی جمهوری‌خواهان در مراسمی رسمی که اتفاقاً نور پهلوی هم در آن شرکت داشت جایزه‌ای را دریافت نمود.

گفته‌شده ادلسون در سال ۲۰۱۳ در بحبوحه مذاکره هسته‌ای به کاخ سفید توصیه کرده بود برای قدرت‌نمایی در برابر تهران، در یکی از صحراهای ایران بمب اتمی منفجر کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme