https://telegram.me/empireoflies

باج‌دهی صدای آمریکا؛ از نوه شاه ملعون تا پسر ترامپ

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: صدای آمریکا که در دوران پس از ترامپ و حتی قبل‌تر از آن  در بحران شدید مدیریت و کیفیت برنامه قرار دارد و این روزها هر آن باید منتظر خبر تازه‌ای از سوء مدیریت در این شبکه یا تجاوز یکی از کارمندان به همکار خود باشیم مدیران این شبکه در عملی کاملاً ناشیانه تصمیم گرفته‌اند تا برای جلب نظر مسئولان دولت فعلی آمریکا اندکی چرخش داشته باشند و با رپرتاژ آگهی‌های بسیار سطح پایین خود را برای مسئولان فعلی آمریکایی لوس می‌کنند.

در ماه‌های اخیر در راستای ترامپی شدن ستاره درخشش مدیر این شبکه، درِ «صدای آمریکا» بر روی امیر عباس فخر آور باز شود. وی از مخالفان جدی این شبکه در دوران اوباما بود و اعتقاد داشت بخشی از لابی ایران در آمریکا این شبکه را در ید خود گرفته و به هر طرف که می‌خواهد آن را می‌کشد.

در دوران پس از ترامپ  اخبار سازمان مجاهدین خلق ایران (منافقین) هم به روی آنتن «صدای آمریکا» رفت تا جایی که تا قبل از این این گروهک تروریستی هیچ جایگاهی در لیست گروه‌های سیاسی این شبکه نداشت.

از طرفی نیم ساعت هم به رضا پهلوی شازده تبعیدی تریبون داده شد. و وی در این نیم ساعت بدون کمترین چالشی از طرف مجری برنامه نظرات خود را در خصوص آینده جمهوری اسلامی بر زبان آورد. (تا دیروز اگر شازده به «صدای آمریکا» دعوت می‌شد، شخص دیگری را نیز در کنار وی می‌نشاندند تا به گفته مدیران وقت «صدای آمریکا»BALANCE توازن برقرار شود.) اما در فضای جدید این شبکه می‌بینیم که تریبونی در اختیار آنها نهاده شد و رضا ربع به راحتی سخنرانی کرد.

و درحرکتی بسیار آماتوری در هفته‌های گذشته در راستای تغییر جهت صدای آمریکا وب‌سایت این شبکه مقاله‌ای از نوع تبلیغاتی برای  نوه شاه معدوم یعنی فرزند رضا پهلوی منتشر کرد.

در این مقاله نور پهلوی، خود را به‌عنوان مدیر روابط سرمایه گذاری شرکتی به نام سهام کوهن،Cohen Equities معرفی می‌کند. این شرکت یکی از شرکت‌های وابسته به یهودیانی است که در دهه ۱۹۸۰ میلادی به نیویورک آمده و وارد خرید و فروش ملک شدند. این یعنی که خاندانن پهلوی در حال حاضر روابط بسیار گسترده‌ای با لابی‌های صهیونیست و یهودیان آمریکا دارد.

مقالاتی ازاین‌دست که به‌منظور پاچه‌خواری ناشیانه برای طیف جدید قدرت در دولت ترامپ و اپوزیسیونی که صدای آمریکا فکر می‌کند با آمدن ترامپ قدرتمندتر شده‌اند باز هم وجود دارد مثلاً چند روز پیش در سایتانی شبکه که با مدیریت آرش سیگارچی یکی از نور چشمی‌های درخشش اداره می‌شود مقاله‌ای در خصوص پسر کوچک ترامپ نوشته‌شده و به تعریف و تمجید از وی پرداخته‌شده است.

در این مقاله که کاملاً با هدف جلب نظر ترامپ نوشته شده از فرزند وی به عنوان فردی باهوش و زرنگ نام‌برده شده که پدرش را به حمایت از بازیکنان فوتبال و گرفتن میزبانی بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۶ ترغیب می‌کند.


پرداختن صدای آمریکا به این موضوع خرد در عرصه سیاست ورزی داخلی در آمریکا به حدی ناشیانه و دور از عرف روزنامه‌نگاری است که هیچ کدام از رسانه‌های طرفدار دو آتشه ترامپ که در واقع کارشان تبلیغات برای مطرح شدن ترامپ است نیز این موضوع را پوشش خبری نداده‌اند.

ظاهراً صدای آمریکا در دوره جدید از آن جایی که فردی کاردان را در مدیریت کلان خود ندارد با تبلیغات ناشیانه اندک آبرو و وجاهتی را که در طول سالیان دراز برای خود کسب کرده را می‌خواهد یک جا بر باد فنا دهد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme